M.Jankaus pagrindinė – vėl pirma

krosasŠilutės sporto mokykla organizavo rajono mokinių rudens kroso varžybas, kurias įgyvendino lengvosios atletikos treneriai Stasys Oželis ir Lina Leikuvienė. Tarp gimnazijų ir vidurinių mokyklų geriausiai pasirodė naumiestiškiai, tarp pagrindinių mokyklų – Šilutės M.Jankaus mokykla.

Šių varžybų tikslas populiarinti bėgimą tarp moksleivių bei išaiškinti pajėgiausius bėgikus. Varžybose dalyvavo 15 rajono bendrojo ugdymo mokyklų komandų po 15 dalyvių.

Pačių mažiausių mergaičių grupėje greičiausia buvo B.Kalvaitytė (Pamario pagrindinė), antra finišavo E.Saudargaitė (Pamarys), trečia – J.Baciūtė (Traksėdžiai). Berniukų grupėje I vietą laimėjo K.Graužinis (Kintai), II – L.Jucevičius (Katyčiai), III – P.Ablingis (Kintai).

III grupėje greičiausia buvo M.Jankaus pagrindinės mokyklos atstovė K.Janušauskaitė, antra – G.Kurmytė (Žemaičių Naumiestis), trečia – L.Kaktaitė (Švėkšna). Berniukų rezultatai: R.Anukas – I v. (M.Jankaus pagrindinė), J.Tubutis – II v. (Pamarys), A.Bendžius – III v. (Žemaičių Naumiestis).

1997-1998 m. gimusių merginų grupėje greičiausiai 1000 m. išbėgo Pirmosios gimnazijos mokinė G.Kuisytė, antra – tai pačiai gimnazijai atstovaujanti A.Ambrulaitytė, trečia finišavo kintiškė J.Mažonaitė. Tarp berniukų greičiausias buvo Pirmosios gimnazijos atstovas R.Petraitis, II ir III vietas pasidalijo švėkšniškiai P.Klumbys ir G.Leknius.

Vyriausių bėgikių grupėje naumiestiškė gimnazistė L.Miklovytė finišavo pirma, antra – A.Noreikaitė (Pirmoji gimnazija), trečia – L.Tunylaitė (Kintai). Tarp berniukų greičiausias buvo švėkšniškis D.Budvytis, antras – naumiestiškis gimnazistas E.Ciparis, trečias – kintiškis V.Drungilas.

Prizininkai apdovanoti medaliais ir diplomais. Vaikai džiaugėsi, o mokytojai trypė vietoje nekantraudami sužinoti komandinius rezultatus ir kuri mokykla pasirodė šauniausiai.

Tarp gimnazijų ir vidurinių mokyklų I vietą, surinkusi 175 taškus, iškovojo Žemaičių Naumiesčio gimnazija, antri liko 1 tašku mažiau surinkę Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos atstovai, treti – kintiškiai (170 tšk.).

Tarp pagrindinių mokyklų šauniausiai pasirodė Šilutės M.Jankaus pagrindinė mokykla, surinkusi 162 tšk., antri liko Šilutės Pamario (154 tšk.), treti – Katyčių (105 tšk.) mokiniai.