M. Pielikytė Šiauliuose iškovojo sidabrą

Dviračių sostinėje Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas, rajono garbę gynė Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Mija Pielikytė 1000 m bėgime pagerino asmeninį rezultatą ir iškovojo II vietą.

M. Pielikytė 1000 m bėgime iškovojo II vietą.

Mija sportuoti pradėjo pirmoje klasėje, o dabar jau baigė 6-ąją. „Ji darbšti ir atkakli mergaitė, ją labai palaiko ir tėvai. Nubėgusi tą 1000 m Mija pagerino savo rezultatą“, – sakė trenerė L. Leikuvienė.
Puikiai į tolį šoko ir Regimantas Leikus. Jis užėmė VI vietą, nušokęs 4 m 45 cm. Toliausiai nušokęs – 5 m 04 cm vilnietis Bernardas Jakilaitis buvo pirmas.

60 m bėgime gerai startavo mergaitės. Šilutiškė Augustė Juškaitė, nubėgusi per 8,96 sek., užėmė 7 vietą. Vita Petruchinaitė 60 m nubėgo per 9,16 sek. ir pateko į dešimtuką. Šiame bėgime dalyvavo daugiau nei pusšimtis greitakojų iš visos Lietuvos.

Berniukų tarpe geriausiai sekėsi S. Oželio auklėtiniui Darintui Šimašiui: jis 60 m įveikė per 9,10 sek. ir užėmė 9 vietą. 300 m bėgime rajono garbę gynė Agnė Naruševičiūtė, ji distanciją įveikė per 58,06 sek. 600 m bėgime šilutiškė Kamilė Kerpytė užėmė 9 vietą – 2:01,54.

1000 m bėgime šilutiškis Gabrielius Mickus užėmė 9 vietą – 3:39,38. 60 m barjeriniame bėgime šilutiškis Ignas Stankus buvo penktas – 11,47 sek.