M.Vilkui Lietuvos mažosios raketės čempionate – bronza

vilkas fVilniaus sporto mokykloje „Tauras”  vyko Lietuvos stalo teniso 88-asis asmeninis čempionatas, kuriame medaliu pasipuošė ir mūsų kraštietis Matas Vilkas. Jis ketvirtfinalyje įveikė keturiskart šalies čempioną Alfredą Udrą iš Klaipėdos ir pelnė bronzos medalį. Mato „dešinioji ranka”, kuris čempionato metu patarinėjo, buvo jo vaikystės treneris Jonas Piekautas, buvęs Šilutės sporto mokyklos stalo teniso treneris, o dabar stalo teniso klubo „Varmas” vadovas.

Lietuvos stalo teniso čempionate, kuris truko 3 dienas, žaidė pajėgiausi šalies meistrai – 32 vyrai ir 32 moterys. Šilutės stalo tenisą atstovavo Belgijoje žaidžiantis M.Vilkas. Šilutiškį remia garsi vokiečių stalo teniso firma „Andro“. Puiki patirtis Belgijoje M.Vilkui leido nugalėti du buvusius Lietuvos čempionus, kurie buvo laikyti favoritais.

Ketvirtfinalyje Matas po septynių setų kovos įveikė Vokietijoje žaidžiantį klaipėdietį A.Udrą (4:3). Pusfinalyje Matas nusileido būsimam čempionui, 18-mečiui Medardui Stankevičiui iš Kauno ir pamariškiui atiteko bronza. Medalis įteiktas ir jo treneriui J.Piekautui. Sidabras atiteko Rimui Lesiv iš Jonavos, o auksas M.Stankevičiui.

Vyrų porų varžybose M.Vilkas kartu su kauniečiu Matu Skuču užėmė IV vietą, čempionais tapo mažeikiečiai broliai Arnoldas ir Tonetas Domeikos.

Moterų mažosios raketės varžybas laimėjo Ingrida Preidžiūtė (Panevėžys), kuri finale įveikė perspektyvią vos 15 metų Korneliją Riliškytę iš Kauno.