M.Žaunieriūnas komandos kapitono vaidmenį atliko puikiai

krepsinis nklŠilutės „Šilutė“ savaitgalį sužaidė dvejas rungtynes: namuose sutriuškino Kauno KTU krepšininkus 83:57, bet išvykoje Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ neįveikė 91:78. Pastaroji komanda turnyrinėje lentelėje užima II vietą.
Bet Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutė“ vis tiek išlieka turnyrinėje lentelėje 3 – 4 vietose, kurias dalinasi su Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ komanda (25/13).

Kovo 9 d. „Šilutės“ sirgalių namie laukia rungtynės su Vilniaus „Perlo“ komanda. Po šių rungtynių geriausias Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvertukas vieną savaitgalį neturės rungtynių: Šakių „Vytis“, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ ir Šilutės „Šilutė“, bei lauks varžovų, kurie aiškinsis tarpusavyje, kuris kitas ketvertas vertas kovoti ketvirtfinalyje.

M. Žaunieriūno šou

„Šilutės“ kapitonas Modestas Žaunieriūnas sužaidė geriausias karjeros rungtynes ir savo komandai padėjo iškovoti pergalę namų rungtynėse prieš Kauno KTU krepšininkus. L.Eglinsko vadovaujama ekipa žaidė drausmingai ir padarė vos 7 klaidas, kai varžovai jų padarė 22.

Po pirmųjų sužaistų minučių mūsiškiai pirmavo 19:11. Antrajame kėlinyje komandų žaidimas buvo apylygis, pelnė atitinkamai 23:21 taškus, bet bendroje įskaitoje šilutiškiai vis dar pirmavo.

Po ilgosios pertraukos komandoms grįžus į aikštelę šilutiškiai vėl čiupo jautį už ragų. Per duotas 10 min. jie pelnė dvigubai daugiau taškų nei Kauno KTU ekipa – 24:12, o švieslentė rodė 66:44. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, pergale džiaugėsi „Šilutė“ 83:57.

Rungtynių žaidėju tapo M.Žaunieriūnas, kuris per 25 minutes pelnė 28 taškus (2/3 dvit., 6/11 trit., 6/7 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 5 pražangas, 1 kartą prasižengė ir surinko 34 naudingumo balus.

Komandai taip pat po 10 taškų pelnė Jeffery Perkinsas ir Calebas Oetjenas, Andrius Gaidys 9 taškus.

Šeimininkai taiklesni iš toli

Išvykoje šilutiškiai susitiko su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (32-6). Pirmajame kėlinyje buvo rungtyniaujama labai apylygiai (23:21), bet antrajame kėlinyje šeimininkai sėkmingiau atakavo mūsiškių saugomą krepšį, ir prieš ilgąją pertrauką švieslentė rodė 50:37.

Visas rungtynes varžovams geriau sekėsi atakuoti iš toli (10/22), o mūsiškiams tai sekėsi sunkiau (5/27). Po finalinės sirenos pergalę šventė marijampoliečiai 91:78.

Abi komandos jau anksčiau buvo užsitikrinusios vietas pirmajame ketverte, todėl atkrintamųjų kovas pradės nuo ketvirtfinalio etapo.

„Šilutė“: Justas Nausėdas 15, Calebas Oetjenas 11, Jeffery Perkinsas ir Evaldas Džiaugys po 10.