Macikų komanda ketvirtą kartą atstovaus Lietuvai „SENI CUP“ finale Torūnėje

macik komandaGegužės 20-21 d. Prienuose įvyko jau IX tarptautinis žmonių su negalia mini futbolo turnyro „SENI CUP“ respublikinė atranka. Atrankoje dalyvavo 12 komandų iš įvairių lietuvos socialinės globos namų (SNG), o svečių teisėmis – Baltarusijos bei Latvijos komandos.

I vietą užėmė Baltarusijos komanda, kuri Lenkijoje vyksiančiame „SENI CUP“ turnyro finale atstovaus savo šaliai. O Lietuvos garbę gins II vietą laimėję praėjusių metų čempionai – Macikų komanda. III vieta atiteko Suvalkijos socialinės globos namų komandai.

Mūsų komandoje, kuriai vadovauja trenerė Aušra Tarozienė, žaidė Arvydas Butkus, Virginijus Šarpnickis, Aivaras Matulevičius, Ramūnas Juknius, Valentinas Lukas, Ramūnas Zonys, Rolandas Pelenis. Vyrai pogrupyje susirungė su Kalvarijos SGN, Aukštelkės SGN ir Ventos SGN komandomis.

Finale dėl prizinių vietų kovojo Macikų, Veisėjų, Latvijos ir Baltarusijos komandos. Jau ketvirtą  kartą iš eilės Macikų socialinės globos namų komanda tapo futbolo turnyro „SENI CUP“ nugalėtoja Lietuvoje bei iškovojo teisę vėl atstovauti Lietuvai Torūnėje liepos 1-4 d. vyksiančiose fianlinėse tarptautinio turnyro kovose. Ten rungtyniaus 34 komandos iš 15 šalių.

Po futbolo rungtynių sportininkai, pilni gerų emocijų, iš Prienų stadiono patraukė į Birštono vaikų vasaros stovyklą „Žvaigždūnė“, kur vyko vakaronė. Dalyviams labai patiko vaikinų pasirodymas ant skersinio, vėliau kiekviena komanda turėjo surinkti dėlionę „SENI CUP“. Macikų komanda ją surinko per 11 minučių ir laimėjo prizą. Vėliau visiems susirinkusiesiems koncertavo „Aliukų“ grupės narys, o  vakaronės kulminacija – fejerverkai.

Iš Prienų su taure grįžusius sportininkus pasveikino Macikų socialinės globos namų direktorė Jovita Andrijauskienė bei vyriausioji socialinė darbuotoja Irena Gimbutienė.