Macikų komanda – turnyro „SENI CUP 2013“ laimėtojai Lietuvoje

maciku turnyrasPrienuose surengta tarptautinio žmonių su negalia minifutbolo turnyro „SENI CUP 2013“ respublikinė atranka, kurios nugalėtoja – Macikų socialinės globos namų komanda kartu su 14 šalių komandomis dalyvaus finalinėse kovose Lenkijoje, Torūnės mieste.

Septintus metus turnyrą kartu su partneriais organizuoja tvarstomąją medžiagą gaminančios Lenkijos bendrovės „TZMO S.A.“ dukterinė įmonė Lietuvoje „TZMO Lietuva“.

„TZMO Lietuva“ direktorė Rūta Bagdanavičienė, pristatydama turnyrą, sakė, jog jis yra tik maža labdaringos bendrovės „TZMO S.A.“ veiklos dalis. Lietuvoje yra nemažai žmones su negalia globojančių įstaigų, kurios naudojasi „TZMO S.A.“ gaminama produkcija. Turnyro „SENI CUP“ formatas ir skirtas tų įstaigų gyventojams.

Pirmasis „SENI CUP“ minifutbolo turnyras buvo organizuotas Zarasuose, vėliau persikėlė į Kėdainius, o dabar trejus metus iš eilės bus vykdomas Prienuose. Turnyre rungtyniavo 10 socialinės globos namų auklėtinių, tarp jų – ir Latvijos komanda.

Trenerės Aušros Tarozienės treniruojami Macikų socialinės globos namų futbolininkai Arvydas Butkus, Virginijus Šarpnickis, Aivaras Matulevičius, Ramūnas Juknius, Ramūnas Zonys, Valentinas Lukas, Rolandas Pelenius pogrupyje susirungė su Ventos SGN, Dūseikių SGN, Jasiuliškių SGN ir Suvalkijos SGN komandomis. Kitame pogrupyje vietas aiškinosi Kalvarijos SGN, Aukštelės SGN, Latvijos, Zarasų SGN ir Linkuvos SGN komandos.

Finale dėl prizinių vietų kovojo Macikų, Aukštelės, Jasiuliškių ir Latvijos komandos.

Macikų komanda tapo futbolo turnyro „SENI CUP“ nugalėtoja Lietuvoje ir liepos 2-5 dienomis važiuos į turnyro finalą Torūnėje, kur rungtyniaus 34 komandos iš 14 šalių.