Macikų socialinės globos namų komanda įveikė visus varžovus

specialioji olimpiada maciku krepsininkaiKasmet balandžio pabaigoje Jurdaičių socialinės globos namuose organizuojamas respublikinis Specialiosios olimpiados krepšinio 3×3 čempionatas. Šiemet šios varžybos vyko jau 16-tą kartą, ir čempionų medalius iškovojo mūsų rajono Macikų socialinės globos namų krepšininkai.

Šiemet į varžybas salėje, kurioje rungtyniauja ir NKL čempionato dalyvis Joniškio krepšinio klubas „Delikatesas“, susirinko Šiaulių Aukštelkės, Telšių Dūseikių, Pakruojo Linkuvos, Kauno Vilijampolės, Naujosios Akmenės Ventos, Kėdainių, Joniškio Jurdaičių ir mūsų rajono Macikų socialinės globos namų (SGN) bei Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro komandos. 14 komandų varžėsi keturiuose lygiuose.

Macikų SGN krepšininkai varžėsi B lygyje: žaidė su Aukštelkės, Vilijampolės bei Duseikių komandomis ir visus varžovus įveikė.
Macikų komandoje žaidė Arvydas Butkus, Ramūnas Juknius, Aivaras Matulevičius, Arūnas Čiulčinskis bei Andrius Novatorovas. Krepšininkus treniravo Aušra Tarozienė.

C lygyje stipriausi buvo Kėdainių sportininkai, A lygyje – radviliškiečiai.

Varžybų uždarymo metu komandos nugalėtojos buvo apdovanotos taurėmis ir diplomais, žaidėjai prizininkai – medaliais, o komandoms, kurioms šiais metais nepasisekė, įteikti paguodos prizai. Apdovanojimus įteikė LSOK prezidentas Z.Misiūnas ir Jurdaičių SGN direktorė A.Vasiliauskienė.

Visi sportininkai, vadovai, treneriai apsilankė Joniškio krepšinio muziejuje, į kurį pakvietė jo įkūrėjas Leonas Karaliūnas. Kadangi varžybų dalyvių buvo gan gausus būrys, jiems teko pasidalinti į kelias grupes, kad galėtų apžiūrėti eksponatus ir išklausyti įdomų muziejaus įkūrėjo pasakojimą apie garsius mūsų šalies krepšininkus, trenerius bei krepšinio istoriją.

Dauguma mūsų atletų nusifotografavo su įžymių krepšininkų apranga, kitais krepšinio eksponatais. Muziejus paliko didelį įspūdį visiems sporto šventės dalyviams.

Su medaliais grįžusius sportininkus pasveikino Macikų globos namų direktorius Romualdas Jovaiša ir palinkėjo toliau siekti pergalių.