Macikų socialinės globos namų padėka svečiams iš Prancūzijos

Macikų socialinės globos namuose liepos mėnesį lankėsi svečiai iš Prancūzijos: organizacijos Pour AIMA, Allons Imaginer und Monde d‘Amities nariai. Ši labdaringa organizacija teikia humanitarinę paramą įstaigoms, kurioms reikalinga pagalba.

Iškraunant labdarą šauniai darbavosi globos namų gyventojai ir darbuotojai.

Susitikimo metu direktorius Eugenijus Judeikis supažindino su globos namais, papasakojo apie teikiamas paslaugas bei prasitarė, kokia reikalinga parama gyventojams, turintiems ypač sunkią kompleksinę negalią.

Spalio 20 dieną globos namus pasiekė labdara iš Prancūzijos: elektrinės medicininės slaugos lovos, elektrinis neįgaliojo vėžimėlis, neįgaliųjų vežimėliai, staliukai, vaikštynės, elektriniai foteliai, neštuvai, dušo sėdynės ir kitos slaugos priemonės. Iškraunant labdarą šauniai darbavosi globos namų gyventojai ir darbuotojai.

Nuoširdžiai dėkojame Prancūzijos labdaros AIMA organizacijai už paramą ir dėmesį globos namams ir joje gyvenantiems žmonėms. Dėkojame „GIHP Le Haillan“ už vežimėlius, vaikštynes ir kitą slaugos įrangą, „Medical Services 64-40“, „EHPAD La memoire des ailes“ už elektrines medicinines lovas.

Tikimės, kad ši partnerystė ir draugystė nenutrūks ateityje. Ačiū už tai, kad būdami toli savo darbais, pagalba esate šalia mūsų, dovanojate savo širdies gerumą ir meilę tiems, kuriems labiausiai jų reikia – neįgaliesiems.