Magiškas dvejetas: dvejos rungtynės pralaimėtos dviejų taškų skirtumu

krepsinis nkl sosnovskisŠilutės krepšininkų komanda savaitgalį vėl patyrė du pralaimėjimus. Tiek išvykoje kovodama su Joniškio „Delikatesu“, tiek namuose – su Palangos krepšininkais, Arvydo Straupio vadovaujama „Šilutės“ komanda nusileido varžovams vos dviejų taškų skirtumu.

Sunku susitaikyti su pralaimėjimu, kai pergalė buvo čia pat ir buvo galima abejas rungtynes laimėti ar bent jau iškvoti pratęsimą…

Dabar „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje yra priešpaskutinėje vietoje: sužaidusi aštuonerias rungtynes iškovojo vos vieną pergalę.

Galimybių pasiekti pergalę buvo

Susitikimą tarp „Šilutės“ ir „Delikateso“ buvo galima stebėti tiesiogiai per sport.lt. Tad tikiu, ne vienas sirgalius nepraleido progos pasižiūrėti, kaip mūsiškiams seksis išvykoje. Ir žiūrėti tikrai buvo įdomu.
Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 40:39 – vos 1 tašku mūsiškiai nusileido varžovams.

Po ilgosios pertraukos toliau virė aistros aikštelėje, mūsiškiai stengėsi iš visų jėgų. Trečiąjį kėlinį jiems pavyko laimėti 14:18, tad bendras rezultatas buvo mūsų naudai 54:57.
Ketvirtajame kėlinyje namų šeimininkai joniškiečiai persvėrė rezultatą savo pusę.

Likus iki rungtynių pabaigos vos daugiau nei dviem minutėms, mūsiškiai atsiliko dviženkliu skirtumu, bet sugebėjo priartėti prie varžovų ir nedaug trūko, kad būtų išplėšę pergalę.

Mūsiškiams pavyko sumažinti dviženklį skirtumą ir likus 15 sekundžių rezultatas buvo 75:73. Reikėjo tik tolimo metimo, ir pergalė būtų mūsų.

Tai įvykdyti mūsiškiai turėjo visas galimybes, nes visas 15 sekundžių galėjo valdyti kamuolį. Gaila, bet per šį laiką šilutiškiai nerealizavo nei tolimo metimo, nei dvitaškio, kuriuo būtų iškovoję nors pratęsimą.
Tad teko pripažinti „Delikateso“ pranašumą ir į savo nesėkmių kraitį įsidėti jau šeštąjį pralaimėjimą.

Išvykoje nesustabdomas buvo Edgaras Sosnovskis, kuris komandai pelnė 20 taškų, atkovojo 9 kamuolius. Ne prasčiau pasirodė ir kitas komandos aukštaūgis Nerijus Anglickis – jis atliko dvigubą dublį (16 taškų, 14 atkovotų kamuolių). 15 taškų komandai pridėjo Evaldas Šaulys, 10 – Deividas Pukis.

Ir namuose – vos du taškai

Namuose mūsiškiai susitiko su Palangos krepšininkais. Pirmajame kėlinyje „Šilutei“ nelabai sekėsi perprasti varžovų žaidimą, o ir pačių žaidimas nebuvo sklandus, tad sužaidus pirmąsias 10 rungtynių minučių jie atsiliko 16:25.

Antrajame kėlinyje, lyg pabudę iš miegų, šilutiškiai užpuolė varžovų ginamą krepšį ir kėlinį laimėjo 20:10. Tad prieš ilgąją pertrauką mūsų miesto komanda buvo išsiveržusi į priekį 1 tašku – 36:35.

Stebėdamas trečiąjį kėlinį, ne vienas sirgalius šnekėjo, kad jau šį kartą bus pergalė. Bet ir vėl galima paminėti labai tinkamą posakį „Neperšokęs griovio nesakyk op…“

Taip, trečiasis kėlinys buvo mūsiškių, jie jį laimėjo 16:10 ir dar labiau išsiveržė į priekį. Bet ketvirtasis kėlinys nuliūdino sirgalius ir pačius žaidėjus: varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą 71:71.
Šilutiškiams buvo suteikta puiki proga metant baudas realizuoti du taiklius metimus, bet to padaryti nepavyko.

Iškart po to puikią progą išsiveržti į priekį turėjo ir Palangos krepšininkai, bet ir jų žaidėjo abu baudos metimai buvo pro šalį.

Evaldui Šauliui pavyko atkovoti atšokusį kamuolį, ir iki rungtynių pabaigos buvo likusios vos 5 sekundės… Evaldui bandant prasibrauti pro varžovus, jie išmušė kamuolį iš šilutiškio rankų ir pelnė du taškus.
Tad dar vienas „Šilutės“ pralaimėjimas – 71:73…

Daugiausia taškų komandai – 19 – tądien pelnė Eivydas Mološčiakas, 16 – Nerijus Anglickis, 15 – Kostas Januška.

Gaila, kad mūsų miesto komanda, kuri praėjusio sezono pabaigoje įrodė, jog gali daug, šiemet to mums neparodo, nors pagrindinė žaidėjų sudėtis yra išlikusi ta pati.

Belieka tikėtis, kad viskas dar prieš akis ir greitai jie mus džiugins pergalėmis.