Mankšta – kaip smagus žaidimas

zibute sportavoRugsėjo pabaigoje vyksta kasmetinis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Lietuvos olimpinės akademijos (LOA) projektas „Judėjimo savaitė“. Sveikatingumą skatinantys renginiai visą šią savaitę vyko ir Šilutės lopšelyje – darželyje „Žibutė“.

Ankstų rugsėjo 20 rytą bendroje mankštoje kartu su vaikais mankštinosi ir mokytojai, ir tėvai, išsijudino darželio bendruomenė. Susirinkę darželio sporto salėje vaikai apšilimui suko ratukus ir išsirikiavę plojo rankomis, trepsėjo kojomis. Visi mankštos dalyviai noriai kartojo pratimų užduotis, o pabaigoje sušoko smagų šokį.

Netrūko gerų emocijų ir džiaugsmo. Svarbiausia, kad tikslas buvo pasiektas: visi dalyviai linksmai pajudėjo, pasimankštino ir namo grįžo puikios nuotaikos.

„Judėjimo savaitė“ – tai nuo 2005 m. kasmet organizuojamas sveikatingumo projektas, kuriuo siekiama paskatinti visus sportuoti, rūpintis  savo fizine sveikata ir ugdyti tokius olimpinius idealus kaip solidarumas, draugiškumas ir pagarba.

Mūsų darželio bendruomenės noras skatinti vaikų fizinį aktyvumą ir padėti atrasti judėjimo džiaugsmą sutampa su LTOK tikslais, todėl nedvejodami kasmet prisijungiame prie „Judėjimo savaitės“.