Marijampolėje boksininkai iškovojo visų spalvų medalius

Marijampolėje vykusiame jaunučių ir jaunių „Marijampolės taurė“ bokso turnyre Šilutės sporto mokyklos boksininkai, treniruojami Vinco Murausko, iškovojo 2 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos medalį.

V. Murausko auklėtiniai Marijampolėje iškovojo visų spalvų medalius.

Čempionate dalyvavo 80 dalyvių iš visos šalies. Šilutės garbę gynė Jovita Pudžmytė, Neilas Greičius, Liutauras Balčėnas, Naglis Balčėnas ir Denius Špečkauskas. Pasak trenerio V. Murausko, turnyre galėjo dalyvauti tik organizatorių nustatytos svorio kategorijos boksininkai.

60 kg svorio kategorijoje N. Greičius finale nugalėjo vilnietį ir tapo čempionu. 55 kg svorio kategorijoje J. Pudžmytė taip pat nenusileido ir tapo čempione. Jaunučių grupėje antras vietas iškovojo (svorio kategorija 28 kg) D. Špečkauskas ir L. Balčėnas (44 kg sv. kat.). Trečioji vieta (jaunučių grupė) 45 kg svorio kategorijoje atiteko N. Balčėnui.