„Mažeikių“ neįveikę „Šilutės“ krepšininkai atsisveikino iki kito sezono

nkl krepsinis pakalniskisAtkrentamosiose varžybose mūsiškiams nepavyko įveikti „Mažeikių“ komandos ir teko atsisveikinti su krepšiniu iki kito sezono.

Džiugu nors tai, kad mažeikiškiai pergalę iškovojo tikrai nelengvai, šilutiškiai jiems įvarė nemažai streso.

Du kėliniai mūsų, du varžovų

Į Mažeikius kovo 7-ąją išvyko išretėjusi „Šilutės“ komanda, ją sudarė vos 8 krepšininkai. Bet tai šilutiškiams netrukdė iš visų jėgų siekti pergalės, jie kovojo iki paskutinės sekundės.

Pirmąjį kėlinį Pamario kraštos garbę ginantys krepšininkai laimėjo net 10 taškų skirtumu – 13:23. Antrasis kėlinys buvo taip pat mūsų naudai – 15:20, tad po dviejų kėlinių šilutiškiai pirmavo jau 15 taškų.

Gaila, bet vėl pasitvirtino „Šilutei“ jau įprasta tampanti taisyklė: du kėliniai – mūsų, du – varžovų. Puikiai žaidusi pirmuosius kėlinius „Šilutė“ trečiame ir ketvirtame kėlinyje paleido sėkmę iš rankų, todėl ir teko pripažinti varžovų pranašumą paskutinėmis rungtynių sekundėmis – 77:75.

Išvykoje iš mūsiškių daugiausiai taškų pelnė Marius Kasiulevičius – 21, Eivydas Mološčiakas – 18, Evaldas Šaulys – 15, Gytis Pakalniškis – 10.

Reikėtų nepamiršti, kad reguliariajame sezone turnyrinėje lentelėje „Mažeikiai“ buvo pirmoje vietoje, o „Šilutė“ – 16-oje. Ir vos dviem taškais lyderiams pavyko įveikti mūsiškius. Tai parodo, kad nesame tokie jau blogi ir su „Šilutės“ komanda kovojantys varžovai turi nemažai paprakaituoti bei daug jėgų atiduoti.

Šių komandų dar laukė susitikimas Šilutėje, nes atkrentamosiose varžybose žaidžiama iki dviejų pergalių. Taigi po pirmos kovos 1:0 nkl krepsinis sirgalespirmauja Mažeikiai.

Trukt už vadžių ir vėl iš pradžių

Ir Šilutėje „Mažeikių“ rungtynes su „Šilute“ galima pavadinti kova lygių su lygiais. Šilutiškiai įrodė, kad išvykoje pasiektas nežymus skirtumas tarp šių komandų – ne „Mažeikių“ laimės dalykas. Šilutiškiai taip pat gražų bei rezultatyvų žaidimą demonstravo ir namuose.

Gaila, kad scenarijus pasirodė toks pat: du kėliniai – mūsų, du – svečių…

Pirmus du kėlinius šilutiškiai žaidė ryžtingai nusiteikę, o sirgalių palaikymas juos tik dar labiau motyvavo siekti pergalės. Gražu buvo stebėti, kaip Šilutės krepšininkai save visiškai atiduoda aikštelėje. Atsarginis suolelis nebuvo ilgas, tad ir keitimų nebuvo dažnų. Žaidėjai iš paskutiniųjų stengėsi išplėšti pergalę, bet…

Po 2 kėlinių „Šilutė“ pirmavo 45:38. Vieni sirgaliai tikėjo mūsiškių pergale, kiti į tai žiūrėjo skeptiškai: „Vis tiek jie pralaimės“, „Na va, sužaidė du kėlinius, dabar ilsėsis“ ir pan.

Trečią kėlinį komandos sužaidė lygiomis 14:14, tad persvarą vis dar išlaikė „Šilutė“. Bet ketvirtas kėlinys buvo lemiamas ir, deja, vėl pergalę šventė „Mažeikiai“ – 80:87.

Jie laimėjo seriją 2:0 ir žengė į NKL ketvirtfinalį.

„Šilutės“ ekipoje rezultatyviausias buvo Gytis Pakalniškis – 26 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai. Šis žaidėjas turi šaunių savo gerbėjų, kurie atėjo į varžybas su plakatais „Gyti, pavaryk“, „Mes – už Šilutę“.

21 tašką į „Šilutės“ kraitį pridėjo Eivydas Mološčiakas, Nerijus Anglickis pelnė 13 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.
Mūsų krepšininkai dabar poilsiaus, o sirgaliai lauks rudens, kol vėl bus surinkta „Šilutės“ komanda ir bus galima už ją sirgti.