Mažieji Šilutės regbininkai – Olimpinės dienos dalyviai

regbis su_trenere_minkeviciuteBirželio 3 dieną Olimpinės dienos deglas liepsnojo Alytuje. Į šį renginį vyko ir Šilutės mažieji regbininkai su trenere Austėja Minkevičiūte.

Didžiuliame plote susikūrė sporto miestelis, kuriame buvo įvairios išbandymų trasos bei pripučiamų kliūčių ruožas. Toks miestelis džiugino ne tik mažuosius dalyvius, bet ir suaugusiuosius. 

Ankstyvą rytą nukeliavę į Alytų, šilutiškiai sužaidė draugišką nekontaktinio regbio turnyrą „Būsimi olimpiečiai“. Komandos atvyko iš įvairių miestelių – Lazdijų, Marijampolės, Likiškėlių, žinoma – ir Šilutės. Pasibaigus draugiškam turnyrui, komandoms buvo išdalintos atminimo taurės bei medaliai geriausiems žaidėjams, visi išskubėjo į Olimpinės dienos sportinį miestelį. 

Pasak trenerės Austėjos, diena buvo pilna prasmingos veiklos, gerų emocijų, linksmų žaidimų, televizijos žvaigždžių, žinomų žmonių ir olimpiečių! Dalyviai sutiko „Rio“ bronzos medalininką Aurimą Didžbalį, reperį ir sportininką IronVytą, televizijos laidų vedėją Mindaugą Rainį ir „Tele2“ reklamos veidą bei laidos „Mokyklų žaidynės“ vedėją Mindaugą.

Bet vaikams didžiausią įspūdį paliko pripučiami kliūčių ruožai, dicgolfas, šaudymas iš lanko ir daugelis kitų rungčių. Slėpdami nuovargį po plačiomis šypsenomis vaikai visur keliavo kartu ir draugiškai palaikė vienas kitą sportinėse rungtyse. Aplinkui tvyrojo tikra olimpinė dvasia.

Išvyka vaikams paliko neišdildomų įspūdžių ir trenerė tikisi, kad tai buvo linksma vasaros atostogų pradžia jos sportininkams.