Mažosios raketės meistrai pasirodė Telšiuose

stalo tenisas_vaikaiTelšiuose vyko tradicinis stalo teniso turnyras, skirtas trenerio V.Giedraičio atminimui. Turnyre dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Artūras Silius, bei Traksėdžių mokyklos neformalaus vaikų švietimo grupės geriausi mažosios raketės valdytojai, kuriuos treniruoja Jonas Piekautas.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams pavyko laimėti medalių.

Šilutės sporto mokyklos dvylikametis tenisininkas Rytis Damulis iškovojo III vietos taurę ir specialųjį prizą. Rytis prasiveržė į pusfinalį, bet pralaimėjęs Jonavos atstovui, gavo pradėti viską nuo pradžių, iš naujo kopti aukštyn, nes buvo žaidžiama dviejų minusų sistema. Įdomus likimo vingis: dėl III vietos Rytis stojo kovoti su jau prieš tai žaidusiu jonaviečiu ir šį kartą užtikrintai atsirevanšavo – 3:0.

Gerai žaidė ir Mantas Deveikis (5-6 vieta), Valdas Tubutis (8-9 vieta).  Metais jaunesnis kairiarankis Titas Venckus užėmė 11-ąją vietą. Šioje amžiaus grupėje varžėsi 29 vaikai.

Tarp vienuolikamečių mergaičių juknaitiškė Darinta Ašmantaitė, kurią treniruoja A.Silius, pelnė IV vietą. Mergaičių grupę sudarė 18 žaidėjų.