Mažosios raketės mylėtojai baigė varžybų sezoną

F1 tenisasOficialių varžybų sezoną užbaigė Šilutės sporto mokyklos trenerio Artūro Siliaus treniruojami stalo tenisininkai. Mokslo metai sportininkams buvo visokie – užteko pergalių, ir pralaimėjimo kartėlio. Neblogas buvo ir mergaičių jaunučių komandos (12-13 m.) debiutas Lietuvos I lygos pirmenybėse.

Treneris A.Silius džiaugiasi savo auklėtiniais ir tiki, kad kitais mokslo metais visi dar ne kartą pradžiugins pergalėmis. Daug vilčių treneris deda ir į jaunutes naujokes Iną Lariną ir Godą Stražnickaitę, bei daugiau patirties turinčią trylikmetę Kariną Alkimavičiūtę.

Yra į ką lygiuotis jaunesniems

Kaip ir visos sporto šakos, taip ir stalo tenisas turi savo lyderį. Tai septyniolikmetis Karolis Pundinas (Traksėdžiai), kuris jau 5 kartus yra laimėjęs Šilutės rajono asmenines stalo teniso pirmenybes. Kartu su rusniškiu Domantu Kairiu jie yra ir dvejetų varžybų nugalėtojai.

Karolis šalies jaunių Top-12 pirmenybėse Šalčininkuose užėmė VIII vietą. Jo žaidimas vis gerėja, o apdovanojimų kraitis vis pildosi naujais. Šį sezoną K.Pundinas Lietuvos stalo teniso asociacijos (LSTA) komandų pirmenybėse gina Šilutės „Varmo” (II lyga) garbę. Vaikino autoritetas – buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Matas Vilkas, kuris šiuo metu žaidžia Belgijoje, profesionalų klube. Karolis siekia į jį lygiuotis, o kada nors gal ir jis bus kažkam autoritetas.

Jaunučių sezonas ir merginų pasirodymas

Šalies jaunučių zoninėse pirmenybėse Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai Mažeikiuose pelnė net 6 kelialapius į finalines varžybas Vilniuje. Juos iškovojo Mantas Deveikis, Rytis Damulis, Valdas Tubutis, Lukas Raugevičius, Karina Alkimavičiūtė ir Ina Larina.

Sostinėje pajėgiausieji šalies jaunučiai kovojo dvi dienas. Mūsiškiams pirmą dieną sekėsi tikrai šauniai – visi vykę berniukai pateko į stipriausiųjų šešioliktuką. R.Damulis, turintis aukščiausią reitingą tarp šilutiškių, grupės varžybose užėmė I vietą. Bet antroji diena nebuvo tokia pergalinga, kaip pirmoji. M.Deveikis užėmė 9 vietą, R.Damulis – 11, L.Raugevičius – 12, V. Tubutis – 14-ąją.

K.Alkimavičiūtė taip pat iškovojusi kelialapį į finalus Vilniuje iš vykusių šilutiškių sportininkų užėmė aukščiausią vietą, ji pasidalino 7-8 vietas su panevėžiete. Devynmetė Ina dar per maža kovoti su už save vyresnėmis mergaitėmis, tačiau visi treneriai pamatę Iną negailėjo gražių žodžių ir pranašavo perspektyvią ateiti mažąjai mažosios raketės mėgėjai.

Ne visiems pavyko iškopti į finalus, bet Šilutės sporto mokykloje taip pat nemažai vilčių teikia ir Darinta Ašmantaitė iš Juknaičių, pastebimai gerinanti žaidimą šilutiškė Almantė Šimkutė, Goda Stražnickaitė, mėgstanti pelnyti taškus aštriu dešininiu kirčiu. Tarp berniukų puikiai žaidžia ir kariarankis Titas Venckus, pasižymintis gražiais techniškais puolamaisiais smūgiais bei naujokas Kristupas Valauskas.