Mažosios Velykėlės šurmuliavo Šilutės kredito unijoje

ku velykeles ridena20-metį švenčiančios Šilutės kredito unijos kolektyvas nusprendė kurti naują tradiciją – nuo šiol čia kasmet vyks Vaikų Velykėlių šventė administracijos darbuotojų ir unijos narių mažiesiems.

Pirmas toks renginys Kredito unijoje šurmuliavo penktadienį.

Kredito unijos salėje penktadienio popietę buvo šviesu nuo vaikiškų balsų ir juoko. Besirenkančius svečius sutikusios administracijos darbuotojos Aldona Andžiulienė ir Daiva Kuršelytė suaugusiuosius, jų vaikus ir anūkus kvietė jaustis kaip namuose ir smagiai leisti laiką.

„Artėjantį Kredito unijos 20-metį nutarėme pradėti mažiesiems skirta švente. Norime, kad ir jie žinotų, kur dirba ar verslo, mokesčių reikalais lankosi jų tėvai, kad turėtų gražią pramogą, gerų prisiminimų ir žinotų, kur pas mus ateiti. Nes gal tie, kas šiandien čia siaučia ir krykščia, yra būsimieji mūsų unijos nariai“, – kalbėjo specialistės.ku velykeles piesia

Kelios dešimtys mažųjų, kuriuos atlydėjo vyresni šeimų nariai, nieko nelaukdami suko prie spalvingo Velykų medžio.

Tie, kas mėgsta piešti, čia pat galėjo ir patys nuspalvinti jam daugiau margučių. Visi smalsiai apžiūrinėjo ridenimui paruoštų margučių krepšelius, o vyresnieji netruko pastebėti ir firminiuose unijos maišeliuose supakuotų dovanų. Jų buvo tiek, kad užteko visiems.

Didžiausias netikėtumas mažiesiems buvo net iš uostamiesčio atvykusio Ančiuko Donaldo pasirodymas. Vadovaujami šio spalvingo svečio visi mokėsi šokti ančiukų šokį, daryti šukuosenas ir dažyti vieni kitiems skruostus, lankstyti balionus, žaidė.

O šventės pabaigoje visų laukė saldus stalas, kuriuo irgi pasirūpino Kredito unijos darbuotojos.