Medaliai – vaikų lengvosios atletikos varžybose

lengvoji zemaitijos taure f1Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vaikų varžybomis „Žemaitijos taurė 2012 m.“ žiemos sezoną baigė lengvaatlečiai.

Šilutiškiai ir vilkytiškiai Klaipėdoje iškovojo po 3 medalius.

Velykinė vilkytiškių dovanalengvoji zemaitijos taure

Velykinę dovaną „Žemaitijos taurės“ varžybose sau ir mokyklai pateikė Vilkyčių pagrindinės mokyklos jaunieji sportininkai, treniruojami kino kultūros mokytojo Broniaus Mulskio. Gerai rungtyniaudami, keturiuose varžybų etapuose, vilkytiškiai iškovojo prizines vietas.

Lengvai varžybas laimėjo Lietuvos vaikų čempionas rutulio stūmime Edvinas Dulkys. Visuose etapuose jis buvo pirmas, o finalinėse varžybose 3 kg rutulį nustūmė 11,56 m. Edvinas yra šio sezono lyderis tarp šalies vaikų – 3 kg rutulį nustūmė 12,19 m).

Labai gerą 11,27 m rezultatą pasiekė penktokas Lorenas Milkintas. Pagal visų etapų rezultatus jis liko antroje vietoje, tai trečias vaikų rezultatas Lietuvoje.

Trečiąją vietą užėmė Drąsida Bagdonaitė. Pagirtinai 200 m bėgo penktokas Tadas Bružas, jis šioje distancijoje buvo ketvirtas.

lengvoji vilkyciai  Milkintas Bagdonaite  DulkysŠilutiškiams – trys medaliai

Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos treneriai Stasys Oželis ir Lina Leikuvienė irgi džiaugėsi savo auklėtinių pasiekimais, nes jiems pavyko iškovoti prizines vietas.

L.Leikuvienės auklėtinis Justas Stulpinas 3 kg rutulį nustūmė 9 metrus ir iškovojo bronzos medalį.

S.Oželio dviem auklėtiniams pavyko iškovoti sidabro medalius. Perspektyvi ir daug žadanti Gabrielė Klumpytė 200 m distanciją nubėgo per 29,57 sek. ir iš devynių dalyvių nusileido tik vienai klaipėdietei.

Jos treniruočių draugas Šarūnas Kostiuška taip pat džiaugėsi antrąja vieta, iškovota 1000 metrų bėgimo rungtyje.

Treneris S.Oželis džiaugiasi, kad pagaliau orai gerėja ir jie jau atidarė gryno oro sezoną. Dabar treniruotės vyksta Barzdūnų miškelyje.