Mėgėjų korte nebūtinai stipresnis tas, kuris stipriai užsimoja…

lauko tenisasPagerėjus orams dar viena sporto šaka išlindo į šviesą. Tai – lauko tenisas.

Šilutės lauko teniso klubas „Verdena“, vadovaujamas Marijaus Budraičio, surengė turnyrą „Sveika vasara 2017“, kuris vyko Arūno Dikšo kortuose, Mažiuose. Turnyre jėgas išmėgino 21 mėgėjas.

Nugalėtoju pripažintas Artūras Raicevičius, finale įveikęs Mantą Mirauską. Trečias liko Rimas Ubartas, o paguodos turnyrą laimėjo Rimantas Jaruškevičius.

Stipresni prisijungė vėliau

Turnyras vyko ratų sistema. Pajėgiausieji klubo sportininkai pirmąjį ratą buvo laisvi. Jie į varžybas įsijungė nuo aštuntfinalio, o tada ir prasidėjo įdomiausios kovos.

Gerai žaidęs Dionizas Liatukas II etape nugalėjo Paulių Dikšą (7:5, 6:4), o ketvirtfinalyje įveikė S.Šveikauską (6:2, 6:3). Pastarasis po sunkios pergalės prieš R.Jaruškevičių galbūt nebuvo gerai pailsėjęs ir atgavęs jėgų.

O D.Liatuką pusfinalyje sustabdė A.Raicevičius, kuris laimėjo rezultatu 6:1, 6:1. Tad D.Liatukas kovojo dėl trečiosios vietos su R.Ubartu. Pergalę rezultatu 6:4, 6:2 šventė R.Ubartas, o D.Liatukas liko ketvirtas.

M.Mirauskas aštuntfinalyje nugalėjo Kęstutį Mamkaitį, ketvirtfinalyje – Donatą Šulskį, pusfinalyje – Rimą Ubartą.

Kaip tikėtasi, finale susitiko M.Mirauskas ir A.Raicevičius. Dvikova užsitęsė ilgokai ir pareikalavo iš varžovų didelės kantrybės ir ištvermės. Po tikrai atkaklios ir įdomios kovos – 6:7 (8:10), 6:4, 10:8 pergalę išplėšė A.Raicevičius. M.Mirauskui atiteko II vieta.

Paguodos turnyro nugalėtoju tapo Rimantas Jaruškevičius, įveikęs savo sūnų Lauryną Jaruškevičių 6:1,6:0.