Meilės dienos foto konkurse – mieliausios akimirkos

 

Mano meile_1_vietaTikriausiai daugelis sutiktų, kad pasaulis sukasi dėl meilės, o mylėti ir būti mylimam – nuostabus jausmas. Artėjančios šv. Valentino dienos proga, „Šilutės naujienos“ kvietė dalintis savo meilės akimirkomis, skelbėme jau tradicinį foto konkursą „Mano meilė“. Per gana trumpą laiką – nepilną savaitę sulaukėme beveik 200 nuotraukų. Šiandien atėjo metas paskelbti konkurso nugalėtojus.

Meile spinduliuojančiose nuotraukose išvydome gražiausių akimirkų. Meilė būna įvairi – tėvų meilė vaikams, meilė mylimajam, sutuoktiniui, meilė tėvams, meilė naminiams gyvūnams ar netgi meilė saldumynams.

Mano meile_2Konkursui atsiųstas nuotraukas kėlėme į „Šilutės naujienų“ feisbuko paskyrą, atskirą albumą ir kvietėme internautus balsuoti už labiausiai patikusius kadrus.

Šiemet netgi 1200 „PATINKA“ surinko Evelinos nuotrauka „Evelina ir Liepa“. Evelina laimėjo verslininko, Šilutės rajono savivaldybės tarybos nario ir sveikos gyvensenos puoselėtojo Edvardo Jurjono įsteigtą piniginį prizą – 50 Eur ir mūsų rajone surinktos gauromečio arbatos.

„Toks malonus pasiūlymas buvo paremti šį foto konkursą. Smagu, kai yra dalyvaujančių, matančių aplinką, artimus žmones, besidžiaugiančių, tai įamžinančių ir besidalijančių su kitais. Tokie žmonės yra laimingi ir džiaugiasi gyvenimu. Laimėjo mama su dukrele, tai labai smagu“, – komentavo E. Jurjonas.

925 „PATINKA“ surinko, taigi antrąją vietą laimėjo Andrėjos atsiųsta nuotrauka. Andrėja ir jos dukrytė laimėjo grožio studijos „Montana“ įsteigtą prizą. Tatjana sukurs šventinę šukuoseną, o manikiūrininkė Monika atliks manikiūrą su geliniu lakavimu. „Gera daryti gerus darbus. Visada smagu papuošti moteris“, – sakė Monika ir Tatjana.

Mano meile_kvietimas_i_renginiKvietimą į azartišką Valentinos dienos vakarą foto konkurso dalyvei Viktorijai dovanoja švenčių organizatorė Giedrė Mikšienė. Renginyje pasirodys atlikėjas Daniell Rios, bus Madagaskaro tarakonų lenktynės ir daugybė kitų įdomybių.

„Šilutės naujienų“ redakcija 6 mėnesių laikraščio prenumeratą dovanoja tėvų meile vaikams spinduliuojančiai Skaistės K. nuotraukai.

Mano meile_prenumerataPuodelius su konkurso dalyvių nuotraukomis dovanoja nuolatinis mūsų foto konkursų rėmėjas UAB „Šarūno reklama“. Šis kolektyvas nusprendė, kad tai Linos P. nuotrauka.

Sveikiname nugalėtojus ir ačiū visiems, dalyvavusiems konkurse. Bet…

Apmaudu, kad po kiekvieno konkurso atsiranda nepatenkintų žmonių (šis kartas ne išimtis). Tenka išgirsti, kad prizus atiduodame savo „draugams“, kad neteisingai perskaičiuojame balsus ir panašiai.

mano meile_puodelisPabrėžiame, kad šį konkursą organizuojame savo iniciatyva. Nuolat patys ieškome rėmėjų, visus prizus atiduodame laimėtojams. Naudos mes ar mūsų bičiuliai, artimieji iš to tikrai negauna. Tad kviečiame: būkime tolerantiškesni vieni kitiems, skleiskime meilę, o ne pyktį.

Visas konkurse dalyvavusias nuotraukas galite pamatyti čia.

Su prizų laimėtojais susisieksime asmeniškai.

{jcomments off}