Melioratorių alėjoje – dar dvi „Šilutės būsto“ dovanos šilutiškiams

krepsinio aikstele_bustas_1Neįtikėtinas šurmulys ketvirtadienio pavakarę buvo Šilutės Melioratorių alėjos centre, o jį sukėlė gausus jaunimo būrys, susirinkęs į čia atidaromas dar dvi atnaujintas krepšinio aikšteles.

Tokią dovaną ne tik šio kvartalo, bet ir viso miesto jaunuomenei ir vėl – jau nebe pirmą kartą – padarė UAB „Šilutės būstas“, o bedra tos dovanos kaina – apie 2000 eurų.

Miestui – išskirtinė diena

Krepšinio kamuoliai vienoje iš atnaujintų aikštelių bumbsėjo dar gerokai iki 16 valandos, kuomet ir buvo paskirtas oficialus aikštelių atidarymas. Bumbsėjo todėl, kad tądien buvo surengtas iš anksto skelbtas irgi jau tradiciniu tapęs renginys – krepšinio varžybos.

Ir pradinukų,  ir jau suaugusio jaunimo čia vis gausėjo, o atėjus varžybų metui paaiškėjo, jog iš viso į kovas stos 14 komandų.

Kad jaunųjų krepšininkų neįveiktų pavakarės karštis, bendrovės „Mano būstas“ regiono vadovas Aleksas Kvederis ir „Šilutės būsto“ vadovas Marius Stankus visoms komandoms įteikė pakuotes mineralinio vandens. Jiems talkino ir savivaldybės vadovai, taip pat atvykę pasidžiaugti dar viena gražiai sutvarkyta miesto vieta.

Išskirtinė diena, – taip tą birželio 7-ąją pavadinęs Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, kartu dėkojo „Šilutės būstui“ už gražią iniciatyvą. Meras pažadėjo, jog tokios aikštelės ilgainiui bus įrengtos visuose miesto gyvenamuosiuose kvartaluose.

Mero pavaduotojas Algis Bekeris irgi pastebėjo, jog Šilutės daugiabučių namų administravimo bendrovė yra dosni miestui – kasmet kažką jam padovanoja.

„Viskas nauja – tik sportuokit. O sportuoti reikia“, – visus susirinkusiuosius aktyviai pasveikino renginio vedėjas Marijus Budraitis. Ir vieną po kito kvietė komandas, tarp kurių buvo ir šio kvartalo atstovai, kaip ir dera pasivadinę „Meliorke“, ir iš kitų miesto vietų smagiai praleisti laiką atėję jaunuoliai. Labiausiai visus žavėjo „Kosmonautais“ pasivadinę mažiausieji, kurių akyse pergalės troškimas buvo dar akivaizdesnis, nei vyresniųjų. Beje, tas troškimas jiems ir padėjo – „Kosmonautai“ tapo savosios 2008 – 2006 metais gimusiųjų grupės nugalėtojais.

Dovana – ne pirma, ir ne paskutinėkrepsinio aikstele_bustas

Kalbinamas „Šilutės būsto“ vadovas M.Stankus sakė, jog mintis šiemet atnaujinti būtent Melioratorių alėjoje esančias krepšinio aikšteles kilo todėl, kad ir visa ši alėja pastaruoju metu sparčiai gražėja. Čia jau yra renovuotų namų, daugiabučių gyventojai džiaugiasi puikiai sutvarkytais kiemais, kuriuose atsirado žymiai daugiau vietos automobiliams.

Abiejose krepšinio aikštelėse pastatyti nauji stovai su krepšinio lentomis, išklota nauja danga, joje padarytas žymėjimas. Vienos tokios aikštelės atnaujinimas bendrovei atsiėjo apie 1000 eurų.

„Dabar belieka paprašyti, kad šilutiškiai būtų sąmoningi ir geranoriški, ir saugotų visą šią įrangą, kad visi dar ilgai galėtų ja džiaugtis“, – sakė M.Stankus.

Ankstesniais metais „Šilutės būstas“ jau įrengė tokias krepšinio aikšteles Knygnešių ir Jaunimo alėjose. Prieš keletą metų šilutiškiams bendrovė dovanojo suoliukus, įrengė ir tris naujas vaikų žaidimų aikšteles. Pašnekovas pastebėjo, jog kai kas nors sulūžta kitose „Šilutės būsto“ įrengtose aikštelėse, aplinkiniai gyventojai tiesiog paskambina ir paprašo sutaisyti. Įmonės darbininkai neužtrunka, ir netrukus aikštelėse ir vėl galima sportuoti.

„Šilutės būsto“ vadovas išdavė planus, jog ir kitąmet šilutiškiai tikriausiai sulauks panašių dovanų.

Atgauti jėgas padėjo troškinys

Pasibaigus krepšinio varžyboms, kurioms teisėjavo žinomas mūsų krašto krepšininkas Petras Jonikas paaiškėjo nugalėtojai. Pajėgiausi krepšininkai buvo susibūrę į vyresniųjų „Vilkų“, „Pokemonų“ ir „Monstrų“ komandas.

Visiems jiems įteikti medaliai, o komandoms – naujintelaičiai krepšinio kamuoliai. O atgauti visas aikštelėje paliktas jėgas jauniesiems krepšininkams padėjo rusniškio Algio Dirsės išvirtas troškinys.