Merės taurę laimėjo linksmieji „Špunkuliukai“

krepsinis meres taure f3Šeštadienį 8 krepšininkų komandos varžėsi dėl merės Daivos Žebelienės taurės.

Neįveikiama buvo „Špunkuliukų“ komanda – broliai Aurimas ir Lukas Bulsiai bei jų draugas Osvaldas Gaižauskas. Jie apdovanoti ne tik taure bei medaliais, bet ir piniginiu prizu.

Turnyras vyko Laisvės alėjoje esančioje „TIME TEAME“ krepšinio aikštelėje. Jį organizavo Lijana Jagintavičienė, kuriai talkino Šilutės sporto mokyklos treneriai Loreta Stančiauskienė, Petras Jonikas ir Alius Rauluševičius.

Sustygavus organizacinius reikalus, užvirė rimta kova aikštelėje.

Į finalą iškopė „Špunkuliukai“ bei „SM“ – Šilutės sporto mokyklos komanda. Aukštaūgiai krepšininkai, atiduodami visas jėgas, grūmėsi po krepšiu dėl kiekvieno atšokusio kamuolio. Varžovo taiklus metimas kitą komandą priversdavo pasitempti bei galvoti apie ataką, kuri pasieks tikslą – pelnys taškus komandai. Kas laimės pirmąją vietą, buvo sunku pasakyti, bet pasibaigus krepsinis meres taure f2rungtynių laikui (buvo žaidžiamas 10 minučių trukmės vienas kėlinys) rezultatu 11:9 pergalę šventė „Špunkuliukai“.

Finalines varžybas su dideliu susidomėjimu stebėjo ir rajono merė D.Žebelienė. Per apdovanojimų ceremoniją ji negailėjo gražių žodžių krepšininkams, džiaugėsi sirgalių būriu. Merei kėlė šypseną pavadinimas „Špunkuliukai“, tad ji paklausė vaikinų, kodėl būtent tokį pavadinimą pasirinko. „Kad būtų smagiau ir linksmiau“, – šypsojosi krepšininkai.

Merės taurės laimėtojams buvo skirtas ir piniginis fondas, kuriuo džiaugėsi visi dalyviai. Pasak jų, tai didelis paskatinimas siekti pergalės.

Aukso medaliais pasipuošusiems ir Merės taure besidžiaugiantiems „Špunkuliukams“ atiteko 300 Lt prizas, II vietą iškovojusiai komandai „SM“ – sidabro medaliai ir 200 Lt prizas, komandai „Seni, bet greiti“ (šis pavadinimas taip pat merei kėlė šypseną, nes po aikštelę lakstė 19-20 metų jaunuoliai) atiteko bronzos medaliai ir 100 Lt.