Merginų futbolininkių daugėja it grybų po lietaus

Untitled-1 copyJau dauguma girdėjo, kad pagaliau Šilutėje atsirado merginų, žaidžiančių futbolą. Už tai turime būti dėkingi futbolo entuziastėms Vilmai ir Giedrei, kurios ir buvo šio sporto atgaivinimo Šilutėje iniciatorės.

Pirmoje treniruotėje dalyvavo per tuziną merginų, antroje – dar daugiau. Merginos džiaugiasi, kad ne už kalnų pavasaris ir jos galės žaisti stadione, nes salėje greit nebesutilps, ir juokauja, kad jų vis daugėja, kaip grybų po lietaus.

Įdomu žiūrėti į merginas, lakstančias po stadioną paskui kamuolį – tai sportas, grožis ir sveikata viename!

Džiugu, kad Vilniuje prasidėjęs judėjimas „Moterys už futbolą“ neaplenkė Šilutės. Treniruotes lankančių merginų vis daugėja, yra ir prisijungti norinčių vaikinų. Bet kai po aikštę laksto 17 merginų, ar bereikia tų vaikinų?

„Kai išeisime į lauką žaisti, erdvė didesnė, tada ir jaunuolius priimsime spardyti kamuolius“, – tikina jos.

Merginas treniruoja, įvairius apšilimo, tempimo pratimus rodo trenerė Giedrė. Trenere ją vadina merginos ir svarsto, kad būtų neblogai turėti tikrą, daug žinantį ir daug reikalaujantį futbolo trenerį, nes merginos nori daugiau pasiekti.

Pirmose treniruotėse futbolą žaidė penkios prieš penkias. Buvo daug daugiau emocijų ir juoko nei profesionalaus žaidimo. Vėlesnės treniruotės – rimtesnės: įvairūs pratimai kojoms, susipažinimas su kamuoliu, mokymasis jį spirti, valdyti.

Pradedančios futbolininkės, vos kvėpuodamos ir nebeturėdamos jėgų grįžti į gynybą, vis tiek išlemena: „Va čia tai jėga, žiauriai laukiu kitos treniruotės“.

Kai jų tiek daug, visos kartu žaisti negali, o ir norinčių sėdėti ant atsarginių suolelio nėra. Komanda draugiška ir visos žaidžia po lygiai.

Merginos dėkingos VšĮ „Šilutės sportas“, nes sulaukia didelio palaikymo: davė salę, kamuolių, kitą reikalingą inventorių. Tikime, bus suburta šauni komanda, kuri dalyvaus oficialiose futbolo varžybose, džiugins šilutiškius varžybomis stadione.

Beje, futbolininkės turi rūpestį sugalvoti savo komandos pavadinimą. Dabar jos žinomos kaip FK „Šilutės merginos“. Visas susidomėjusias šia sporto šaka, kviečiame aplankyti socialinį tinklapį „Facebook”. Ten skleidžiama visa nauja informacija.

Silutes naujienu LOGO