Merui švenčių proga – pradinukų keksiukai

pradinukai su keksaisRajono Savivaldybėje sulaukiama ne tik pykstančių, bet ir geranoriškai nusiteikusių šilutiškių, – tai vakar gražiu gestu įrodė Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos Pradinių klasių skyriaus vaikai ir jų tėvai.

Naująjį rajono merą Šarūną Laužiką pagerbę vizitu, pradinukai ir jų tėveliai įteikė jam vaikų laiškus ir didžiules pakuotes… pačių keptų keksiukų.

„Šilutės naujienos“ jau rašė apie Pamario pagrindinės mokyklos tėvų susitikimus su rajono Savivaldybės ir Švietimo skyriaus vadovais. Jų metu šilutiškiai reiškė pretenzijas, nes juos jau buvo pasiekę gandai, jog jų mokyklą ketinama iškelti kitur – į remontuoti dar nebaigtą buvusios Verdainės pagrindinės mokyklos pastatą. Šiame pastate jau mokosi Žibų pradinukai.

Tuomet Pamario pagrindinės mokyklos pradinukų tėvai garsiai pareiškė, kad nusileisti ir iš mylimos mokyklos išsivesti savo vaikų jie neketinantys. „Mylime šią mokyklą ir kovosime už ją ragais ir nagais“, – taip tuomet savo poziciją išsakė viena mama.

Tėvai savo pasiekė: jie gavo Savivaldybės administracijos atsakymą, jog jų vaikai bent jau artimiausiu metu niekur nebus perkeliami.

Vakar grupelė tėvų ir jų vaikų atėjo į Savivaldybę, nešini dailiai supakuotais laiškais ir pačių keptų keksiukų paketais. Užėję į naujojo mero Š.Laužiko kabinetą šilutiškiai pirmiausia pasveikino merą su artėjančiomis šventėmis. Jie išreiškė viltį, kad meras nenumes kur papuolė vaikų laiškų, o perskaitys juos ir įsigilins į mažųjų šilutiškių lūkesčius.

„Gyvenkite ir švęskite ramiai, mes rasim bendrą kalbą“, – sakė svečiams Š.Laužikas. Jo žodžiais tariant, šie moksleiviai turi likti tose patalpose, kuriose mokėsi iki šiol.

Svečiai pakvietė merą ir į vakare vykusią mokyklos Advento vakaronę.