Meškinės miške meškiukų nebuvo

Praėjusią savaitę kai kurios Šilutės rajono, o vėliau – ir respublikinės žiniasklaidos priemonės išplatino žinią, jog Šilutės rajono Meškinės miške pastebėtas meškos jauniklių būrelis. Informaciją papildė ir neryški, telefonu daryta kelių žvėrelių nuotrauka.

Buvo manoma, kad šioje Meškinės miške darytoje nuotraukoje - meškos jauniklių būrelis, tačiau greitai tokia informacija buvo paneigta. LNK reportažo stop kadras.

Tačiau jau trečiadienį dėl tokios nepatvirtintos žinios paviešinimo atsiprašinėjo LRT pavakario žinių vedėjai, o netrukus buvo paviešintas ir gamtos fotografo Mariaus Čepulio komentaras, paneigiantis tokią informaciją.

M. Čepulis feisbuke paviešino tokio turinio žinią:

„Šiandien buvo paskelbtos sensacingos naujienos apie tai, kad Šilutės rajone nufilmuoti meškiukai. Labai apsidžiaugiau ta žinia, nes juk ne veltui į RK įrašėm. Deja, atidžiau pasižiūrėjus teko nusivilti. Video tikrai ne meškiukai, ne lokiukai ir ne grizliukai. Jokie požymiai meškų nė iš tolo neprimena, o ir vienoje vietoje uodega matosi. Iš pradžių galvojau, kad vilkiukai, dabar linkęs galvoti, kad lapiukai ar mangutukai. Tiesiog vėlyva mažylių vada.“

Portalai greit pasigavo šią žinią ir žinovai prikomentavo, kad ten išvis antramečiai meškiukai. Mhh. Aštuonmečiai. Taigi sorry, bet dar laukiam meškų su meškiukais.“

Šį kartą jau trečiadienį už tokią išvakarėse paviešintą žinią atsiprašė LRT pavakario žinių vedėjai, o netrukus M. Čepulio komentaru žinią papildė ir kai kurie internetiniai mūsų rajono laikraščiai.

Primename, kad „Šilutės naujienos“ tokios žinios neplatino.