Metalo gaminiai

 

cnc-turning-hp-768x622Naudojantis moderniomis apdirbimo staklėmis ir kita įranga sukuriami patvarūs ir kokybiški metalo gaminiai. Modernios technologijos suteikia galimybę paruošti gaminius itin tikslingai ir efektyviai, per trumpiausią įmanomą laiką suteikti reikiamą formą dideliems kiekiams metalo lakštų. Sužinokite daugiau apie metalo gaminių paruošimo procesus, darbams naudojamą techniką ir kokios paslaugos teikiamos metalo apdirbimo įmonėse.

Platus metalų gaminių pasirinkimas

Naudojantis modernia darbo įranga, ruošiami įvairūs profilinio ir lakštinio plieno gaminiai bei sudėtingesnės gamybos ir komplektacijos reikalaujantys gaminiai iš skirtingos rūšies metalų. Gaminama tiek standartinė produkcija, tiek nestandartinių dydžių konstrukcijos pagal individualius klientų užsakymus. Prekių asortimente platų metalo gaminių pasirinkimą sau ras įvairios baldų įmonės.

  • Profilinio plieno gaminiai – aliuminio, nerūdijančiuo plieno ir kitų metalų konstrukcijos, rėmai stalams, kėdėms, lovoms; suolai, stalai, parduotuvių įranga, metalinės kopėčios, pertvaros, sienelės ir daugybė kitos produkcijos;
  • lakštinio plieno gaminiai – įvairios spintelės, elektros skydinės, elektros dėžės, revizinės durelės, montažinės dėžutės, telekomunikacijų įrangai skirtos spintos, kolektorinės spintos šildymo sistemoms ir t.t.;
  • didesnio sudėtingumo bei komplektacijos gaminiai – tai valdymo pultai įvairiems techniniams įrenginiams, elektrai skirtos bei automatikai sukomplektuotos metalo dėžės ir kiti metaliniai įrenginiai.

Kokybiški, patvarūs ir ilgaamžiai metalo gaminiai už visuomet gerą kainą! Atraskite norimus metalo gaminius plačiame prekių asortimente ir išsirinkite tai, ko ieškote.