Mezon-NKL čempionams šilutiškiai nesugebėjo pasipriešinti

nkl krepsinis__F1_PukelisSavaitgalį „Šilutės“ ekipa žaidė dvejas rungtynes su Mezon-NKL lydere – Marijampolės „Sūduva – Mantinga“.

Savo aikštėje marijampoliečiai įveikė „Šilutę“ 104:73. Kitą dieną šilutiškiams savo namų aikštėje pranašumo įrodyti irgi nepavyko – teko pripažinti dar vieną „Sūduvos – Mantingos“ pergalę rezultatu 99:84.

Dabar šilutiškiai turi 17 pergalių ir 16 pralaimėjimų ir yra šeštieji turnyrinėje lentelėje.

Marijampolėje šilutiškiai per I kėlinį į varžovų saugomą krepšį sumetė 13 taškų, tuo tarpu varžovai pelnė 24. Antrasis kėlinys sėkmingesnis buvo mūsiškiams, bet jie vis dar buvo besivejančiųjų vaidmenyje.

Trečiajame kėlinyje sūduviai visiškai perlaužė žaidimo eigą. M.Kiltinavičiaus auklėtiniai III ketvirtį laimėjo net 34:14 ir susikrovė solidžią persvarą – 76:49.

Ketvirtasis kėlinys ekipoms buvo tik formalumas: šilutiškiai didžiulio atotrūkio panaikinti nebesugebėjo, ir suvalkiečiai šventė antrąją pergalę iš eilės 104:73.

„Šilutės“ ekipoje rezultatyviausi buvo Modestas Žaunieriūnas ir Brianas Wanamakeris, kurie pelnė po 13 taškų. Ulyssesas Thomasas komandai pridėjo 10 taškų.

Kitą dieną Šilutėje sulaukėme tu pačių Suvalkijos sostinės klubo žaidėjų. Šį kartą rungtynės buvo labai greitos, komandos surengdavo greitas atakas, ir stebėti rungtynes buvo tikrai įdomu. Gaila tik, kad mūsiškiams nesisekė branginti kamuolio – varydamiesi vis jį kažkaip prarasdavo, o tuo pasinaudoję svečiai pelnydavo taškus. „Šilutės“ ekipa suklydo 24 kartus, o svečiai – 19.

Pirmasis kėlinys baigėsi „Sūduvos – Mantingos“ naudai 15:22. Antrajame kėlinyje taip pat karaliavo svečiai.

Demonstruodami tikrai gražų ir kokybišką krepšinį, jie leido suprasti, kodėl ši komanda ir yra lyderė.  Prasidėjus ilgajai pertraukai švieslentė rodė 35:55.

III kėlinyje R.Kuncaičio auklėtiniai sugebėjo kiek sumažinti atsilikimą, tačiau kardinaliai rungtynių eigos tai nepakeitė, ir Marijampolės klubas šventė dar vieną pergalę rezultatu 84:99.

Namų rungtynėse daugiausiai taškų „Šilutei“ pelnė legionierius U.Thomasas – 16. Vienu tašku mažiau pelnė Aurelijus Pukelis, po 11 taškų komandai pridėjo Arvydas Eitutavičius ir Simas Raupys.

Artimiausios „Šilutės“ rungtynės Šilutės krepšinio salėje vyks vasario 10 dieną su Klaipėdos „Nafta – Uni – Akvaservis“, kitą dieną mūsiškiai išvyks rungtyniauti į Telšius.