MFK „Blizgės” su Lietuvos futbolo rinktine vyks į Latviją

blizges

Šilutės moterų futbolo klubas „Blizgės” atliko nuotaikingą U-19 čempionato šokį, nusiuntė jį konkursui, surinko daugiausia „patinka” paspaudimų facebook.com („Lietuvos futbolas” puslapyje) ir laimėjo išvyką su Lietuvos vyrų futbolo rinktine.

Konkursui reikėjo nufilmuoti 3 minučių trukmės šokį, kurį pagal M.Mikutavičiaus dainą „Bliamba, juk aš tave myliu” atlieka ne mažiau nei 5 žmonės.

Organizatoriai atsiųstus filmukus publikavo „Facebook”, „Lietuvos futbolo” puslapyje ir lankytojams paliko teisę spręsti, kas nugalės.

„Blizgės” savo nuotaikingu šokiu pelnė 769-ių žmonių simpatijas ir laimėjo pagrindinį prizą. Tai kelionė į Rygą 10-čiai žmonių stebėti ten vyksiančias Europos futbolo čempionato Lietuvos vyrų futbolo rinktinės rungtynes su Latvija.

Konkursą laimėjusios merginos sakė, kad video kūrimas nebuvo toks smagus ir azartiškas kaip renkant „patinka” paspaudimus. Dabar jos nekantriai laukia rugsėjo 6-osios kelionės, kurioje taip pat azartiškai palaikys mūsų šalies devyniolikmečių rinktinę.

Nugalėtojų video galite pamatyti ČIA.