Mieli „Šilutės naujienų“ bičiuliai

Štai ir vėl ruduo, o kartu – ir metas prenumeruoti „Šilutės naujienas“ 2024-iesiems metams. Informuojame Jus apie prenumeratos kainas ir kitų metų naujoves.

Pirmųju, laikraštį užsisakiusiųjų metams, redakcijoje laukia dovanos.

2024-ųjų vasario 16-ąją bus jau 21-eri metai, kai „Šilutės naujienos“ į Jūsų namus neša visas aktualiausias Pamario krašto, šiek tiek Lietuvos ir pasaulio naujienų. Džiaugiamės girdėdami Jūsų atsiliepimus, Jūs laukiate laikraščio, su juo Jums neprailgsta tamsūs rudens ir žiemos vakarai, tai yra tarsi, vienos skaitytojos žodžiais tariant, „savaitės vidurio desertas“ ir be jo jau sunkiai įsivaizduojate savo kasdienybę.

Esame be galo dėkingi kiekvienam iš Jūsų – skaitančiam ir laukiančiam mūsų leidinio. Ypač džiaugiamės, kad turime gausų būrį ilgamečių, jau nuo 1-ojo numerio kartu su mumis žengiančių bičiulių ir nuoširdžiai jiems dėkojame. Nes jeigu nebūtų Jūsų – kam mes rašytume?..

Nuoširdžiai dėkojame ir mūsų laikraščio platintojams – paštininkams, kiekvieną savaitę užsukantiems į Jūsų namus su mūsų leidiniu. AČIŪ Jums visiems.

Kitiems – 2024-iesiems metams ypatingų pokyčių nenumatėme. „Šilutės naujienos“ Jus ir toliau pasieks kartą per savaitę, ketvirtadieniais, laikraštis išliks 20-ies puslapių, pusė jo – spalvotas. Laikraštis išeina su priedu „Sveikatos šaltinis“ ir „TV programa“, kiekviename numeryje yra ir daug įvairių skelbimų.

Prenumeratos kainos 

Visiems metams užsakant laikraštį redakcijoje su pristatymu jis kainuos 33 Eur, senjorams ir negalią turintiems žmonėms – 28 Eur.

Kaina 3 mėnesiams užsakant laikraštį redakcijoje – 8,30 Eur, senjorams ir neįgaliesiems – 7 Eur. Galima užsisakyti laikraštį ir 1 mėnesiui.

Mažiausia prenumeratos kaina – „Šilutės naujienų“ redakcijoje, kuri įsikūrusi šalia istorinio Šyšos vingio, Turgaus g. 12. Atkreipiame dėmesį, kad „Lietuvos pašte“ užsakyti laikraštį su pristatymu Šilutės miesto teritorijoje kainuos ženkliai brangiau, todėl raginame visus prenumeratą užsakyti redakcijoje pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 8:00 iki 15:00 val.

Skaitydami „Šilutės naujienas“ Jūs ir toliau rasite informaciją apie artimiausius viso krašto renginius, savivaldybės ir šalies aktualijas, nepamiršime įdomių kraštiečių pasiekimų bei jaunimo veiklos. Formuodami kiekvieno numerio turinį atsižvelgsime ir į skaitytojų problemas bei pageidavimus.

„Šilutės naujienas“ užsiprenumeruoti galite ir neišeidami iš namų

Tai padaryti saugiai galima per sistemą www.prenumerata.lt, taip pat išsikviečiant mobilų laiškininką į namus.

Kaip prenumeruoti internetu?

  1. Internete susiraskite puslapį www.prenumerata.lt.
  2. Paieškos laukelyje įveskite „Šilutės naujienos“.
  3. Pasirinkite laikotarpį, kuriam norite prenumeruoti – pusei metų ar metams.
  4. Užsakymą įkelkite į krepšelį.
  5. Suveskite kitus prašomus duomenis – vardą, pavardę, adresą.
  6. Apmokėkite per elektroninę bankininkystę.

Jums atlikus apmokėjimą, mes iškart gausime pranešimą ir įtrauksime Jus į prenumeratorių sąrašus.

Per www.prenumerata.lt sistemą „Šilutės naujienų“ prenumerata pusei metų kainuos 18 Eur, metams – 34 Eur.

Laikraštį galite skaityti ir savo kompiuterio ekrane. Laikraščio PDF prenumerata 3 mėnesiams kainuos 6 Eur, 6 mėnesiams – 12 Eur, metams – 24 Eur.

Taip pat kviečiame apsilankyti „Šilutės naujienų“ svetainėje ir „Facebook“ paskyroje, tačiau primename, kad ten rasite tikrai ne visus straipsnius ir informaciją. Pagrindines aktualijas ir toliau pateiksime tik laikraščio skaitytojams.

Mobilų laiškininką į namus galima išsikviesti tel.: 8 700 55400. Paslauga NEMOKAMA.

Žinoma, „Šilutės naujienų“ prenumerata gali būti ir puiki dovana ir artimiesiems artėjančių didžiųjų metų švenčių proga!

Tad kviečiame būti kartu visų naujienų sūkuryje ir 2024-aisiais!

Redakcija