Miestą jau papuošė 920 našlaičių

Pavasarinė šiluma išjudino visus susirūpinti aplinkos grožiu. Tai akivaizdžiai pastebima ne tik privačiose sodybose, daugiabučių kiemuose, kai gėlynuose jau sužysta pirmosios pavasarinės gėlės, bet ir Šilutės miesto erdvėse.

Anot „Šilutės komunalininkas“ vadybininkės Astos Degutienės, kuriai patikėta atsakomybė ir už miesto gėlynų erdves, šiemet jau yra nupirkta 920 krūmelių našlaičių. Našlaites mieste, gėlynuose ir vazonuose, sodina dvi komunalininkų komandos.

Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus sako, kad pirmosios pavasario gėlės tradiciškai mieste būna našlaitės. Šie metai – ne išimtis. Susodinti gėles patikėta „Šilutės komunalininko“ darbuotojams. Jie gėlynus jau sodina parke prie fontano, prie picerijos „Rambynas“ esančiuose vazonuose, taip pat prie seniūnijos pastato, karių kapinėse ir prie Savivaldybės administracijos pastato esančiuose vazonuose.

Našlaitės nėra vienos iš pigesnių gėlių. Vien šiemet, be PVM, už vieną daigelį teko sumokėti po 0,60 Eur ir tai – jau 552 eurų bendra suma. Tačiau į bendrą pavasarinių gėlių sodinimo ir priežiūros kainą dar reiktų priskaičiuoti ir šių gėlių atvežimą. O kur dar sodinimo darbai, laistymas, priežiūra? Tad, kaip sako seniūnas, vien našlaitės atsieis apie kelis tūkstančius eurų. Artėjant miesto šventei, gegužės gale, mieste našlaites pakeis jau vasarinės gėlės, joms vėl bus skiriamos lėšos.
Tačiau visas šis grožis, nepaisant, kiek jis kainuotų, dėl miesto gyventojų ir svečių, kurie, eidami gatvėmis, galės pasidžiaugti gražiu vaizdu ir atėjusiu pavasariu.

„Šilutės komunalininko“ vadybininkė A. Degutienė sakė, kad norisi, jog artėjančių šv. Velykų proga miestas būtų gražesnis. Taip ir bus, nes jo erdvėse jau atsirado spalvotų našlaičių. Šiemet jų nupirkta įvairių spalvų – mėlynų, geltonų, raudonų ir smulkiažiedžių, ir stambiažiedžių.