Mikroautobusų nuoma

 

autotransa-5Mikoroautobusai – tarpinio dydžio transporto priemonės tarp automobilių bei autobusų. Jie skirti vežti vidutiniškai 20 keleivių. Būna ir kroviniams vežti skirtų mikroautobusų. Reikia pasakyti, kad mikroautobusų nuoma yra gana populiari paslauga. Žmonės šias transporto priemones nuomojasi atostogų kelionėms, trumpoms dienos ar savaitgalio išvykoms į užmiestį ir pan. Taip pat jie išsinuomojami įvairiems kroviniams pervežti.

Keleiviniai mikroautobusai

Aptarsime, kodėl mikroautobusas yra patogesnė transporto priemonė kelionėms negu minivenas (mikroautobusiukas). Pirmiausia, reikia atkreipti dėmesį į jų talpą. Mikroautobuse paprastai telpa nuo 20 iki 35 keleivių. Tuo tarpu minivenuose – maždaug 12-15 žmonių. Taigi, pasirinkę mikroautobusą, galėsite leistis į kelionę su didesne kompanija. Žinoma, tai ne visada naudinga, nes jeigu keliaujate tik su šeima (pavyzdžiui, 4 asmenys), tuomet minivenas bus kaip tik.

Mikroautobusuose taip pat yra daugiau vietos keleivių daiktams, kurios trūktų keliaujant mažesniu mikroautobusėliu. Mikroautobusuose dažniausiai yra vietos pasidėti kai kuriuos daiktus po sėdyne.

Kelionė mikroautobusu bus saugesnė. Jo konstrukcija yra saugi, todėl avarijos atveju keleiviai mažiau nukentės.
Mikroautobuse patogiau sėdėsite, nes jų sėdynės paprastai būna minkštesnės, todėl kelionė neprailgs. Be to, šios transporto priemonės yra kur kas erdvesnės nei minivenai. Juose neteks sėdėti susigrūdus, nepatogiai.
Dar vienas mikroautobusų privalumas – juos lengva parkuoti, nes šios transporto priemonės nėra didelių gabaritų, kaip, pavyzdžiui, autobusai. Todėl jį nesunkiai priparkuosite bet kokioje stovėjimo aikštelėje, siauroje senamiesčio gatvelėje ir pan.

Mikroautobusuose gausu įvairios įrangos, kuri užtikrina patogesnę kelionę. Tai ne tik radijas bei oro kondicionierius, bet ir didelės, minkštos sėdynės, klimato kontrolės sistema, daiktų laikymo vietos priekyje ir gale, plokščiaekraniai televizoriai, „Wi-Fi“ ir dar daugiau.

Taigi mikroautobusas yra transporto priemonė, kuria saugiai bei patogiai nuvažiuosite bet kur, kur tik širdis geidžia. Pasikvieskite draugų kompaniją ir kartu leiskitės į smagią, nuotykių kupiną savaitgalio kelionę arba išvykite ilgesnių atostogų su šeima, draugais. Taip sutaupysite nemažai pinigų, nes nereikės važiuoti keliais atskirais automobiliais. Be to, važiuoti vienoje transporto priemonėje smagiau.