„Minijos naftos“ taurę laimėjo Švėkšnos krepšininkai

minijos nafta krepsinis sveksniskiaiBendrovė „Minijos nafta“ ne vienerius metus rengia krepšinio turnyrą kaimo mokyklų komandoms, puikiai jį organizuoja, tad norinčiųjų varžytis dėl „Minijos naftos“ taurės netrūksta.

Šiemet šią taurę iškovojo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos krepšininkai.

Kelis mėnesius vyko kaimiškųjų mokyklų krepšinio lygos turnyras „Minijos nafta“ 2014“. Jame dalyvavo 5 pagrindinių mokyklų ir 5 gimnazijų komandos. Buvo žaidžiama 2 ratų sistema, tad teko žaisti ir namuose, ir važiuoti į svečius.

Priekulėje vyko baigiamoji „Minijos naftos“ taurės krepšinio šventė, kur vyko tritaškių metimų varžybos, rungtynės su rėmėjais, buvo daugybė apdovanojimų.

I.Simonaitytės gimnazijos direktorius A.Alčauskis, „Minijos naftos“ generalinis direktorius Thomas M.Haselton, MKL lygos prezidentė, gimnazijos direktoriaus pavaduotoja L.Kaltauskienė apdovanojo lygos dalyvius, jie plojimais atsilygino už gražias sportinių varžybų akimirkas.

Gimnazijų grupėje žymiai pranašesni už visus varžovus buvo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos vaikinai, iškovoję didžiausią taurę, nugalėtojų medalius ir 300 Lt čekį sportiniam inventoriui įsigyti. Iki šios pergalės švėkšniškiams teko sužaisti 11 rungtynių.

II vietą užėmė Veiviržėnų J.Šaulio gimnazijos komanda, III vietą – Priekulės I.Simonaitytės gimnazija, ketvirti buvo vainutiškiai, penktoji – Šilalės r. Pajūrio S.Biržiškio gimnazijos vaikinų komanda.

Pusfinalyje švėkšniškiai nesunkiai įveikė Vainuto gimnazijos komandą 81:46, o finale – 82:45 Veiviržėnų krepšininkus.
Pagrindinių mokyklų grupėje Vilkyčių pagr. mokyklos vaikinai buvo treti.

Turnyro uždarymo dieną mokinių rinktinė žaidė draugiškas rungtynes su „Minijos naftos“ vyrais ir laimėjo 99:75. Už mokinių rinktinę žaidė švėkšniškiai T.Nausėdas, E.Pocius ir K.Blaževičius.

Švėkšniškis Tadas Nausėdas pateko į taikliausių tritaškininkų trejetuką ir buvo išrinktas naudingiausiu turnyro žaidėju.

Komandos dėkingos savo mokytojams ir organizatoriams. Varžybos vyko kaip reta draugiškai, o pralaimėjusieji žadėjo daugiau treniruotis ir geriau žaisti kitąmet.