Modeliai Karolina Toleikytė ir Simonas Pham išsiskyrė – nesutapo požiūriai

etiquette nuotrDraugavę modeliai Šilutėje užaugusi ir dabar Vilniuje mokslus tęsianti Karolina Toleikytė (18) ir Simonas Phamas (22) nusprendė pasukti skirtingais keliais. Pora išsiskyrė prieš kelias savaites, žinią Žmonės.lt patvirtino pati K.Toleikytė.

Kalbos, neva K.Toleikytė ir S.Phamas nebėra kartu, pramogų pasaulyje skambėjo jau kurį laiką. Vis dėlto pastarąsias savaites modeliai naujienos nenorėjo ekskaluoti.

„Taip tiesiog yra – kartais žmonės supranta, kad jiems verčiau pasukti skirtingais keliais. Nesutapo mūsų požiūris į darbą, kitus dalykus, ir nusprendėme, kad geriau yra būti atskirai. Bet mes vistiek toliau bendraujame, puikiai sutariame, tik nebesame kartu“, – Žmonės.lt sakė K.Toleikytė.

Romantiški santykiai gražuolius siejo bene pusę metų, viešai apie jausmus vienas kitam jiedu prabilo pernai lapkritį.

Nors viešumoje modeliai atrodydavo pavydėtinai įsimylėję, žurnalui „Žmonės“ dar vasario pradžioje pora sakė, kad vienas dėl kito neaukotų karjeros.

„Simonas tiesiog papildo mano gyvenimą, bet jis nėra mano visas gyvenimas, – tada kalbėjo K.Toleikytė. – Baigusi mokyklą stosiu į Niujorko filmų akademiją studijuoti aktorystės. Labai realu, kad planas pavyks, o tai pasitvirtinus galėsiu lengvai derinti mokslus ir modelio darbą.“

Komplimentus K.Toleikytei tada žarstė ir S.Phamas: „Karolina yra kitokia, skiriasi nuo likusių manekenių. Ji – nesitūsina iki ryto, naktinės linksmybės jos per daug nežavi, Karolinos kitoks gyvenimo būdas ir tai man patinka.“