Mokiniai dalijasi bendru rūpesčiu ir su benamių gyvūnėlių globėjais

mokiniai gyvunu_globejaiŠvenčių belaukdami Lietuvos mokinių sąjungos Šilutės rajono mokinių tarybos savanoriai susitiko su jau beveik dvejus metus veikiančios VšĮ „Šilutės gyvūnų gerovė“ įkūrėja Loreta Kleiniene ir savanoriais.

Priminsime, kad šios organizacijos tikslas – mažinti benamių keturkojų populiaciją Šilutėje ir už jos ribų, suteikti gyvūnams gerus namus, užtikrinti jų saugumą, gerą savijautą įtraukiant į tai kuo daugiau žmonių, kurie savanoriškai padėtų tik savo globa ir meile keisti žmonių suvokimą ir požiūrį į gyvūnus, vykdant švietėjišką veiklą.  

Sužavėti tokių kilnių organizacijos tikslų, LMS Šilutės skyriaus mokinių tarybos savanoriai nusprendė prisidėti savo veikla ir savanoriška pagalba.

Susitikime abi organizacijos prisistatė, papasakojo apie savo tikslus, nuveiktus darbus, savanorystes. LMS atstovai papasakojo apie siekius vienyti mokinių savivaldas bendriems renginiams, atstovauti rajono mokiniams nacionaliniu ir rajoniniu lygmeniu, skatinti mokinių iniciatyvą, bendradarbiavimą, vienyti mokinius spręsti problemas, plėtoti tarptautinius ir ne tik mokinių ryšius. LMS savanoriai pasakojo, kad 2017 metais žada moksleiviams organizuoti mokymus, paskaitas, simuliacijas, spręsti rajono moksleiviams kylančias problemas.

„Šilutės gyvūnų gerovės“ atstovė sakė, kad pavasarį planuoja akcijas, kurių metu bus atliekama kačių sterilizacija ir kastracija daugiabučių namų kiemuose. Taip pat žada labiau plėsti švietėjišką veiklą – ves  pamokas apie gyvūnų globą bei priežiūrą mokyklose.

Anot Šilutės rajono mokinių tarybos pirmininkės Gabrielės Vindžigelskytės, šio susitikimo metu mokinių tarybos savanoriai viešniai perdavė taip reikalingo šunų ėdalo. Už ėdalą LMS savanoriai dėkoja Šilutėje veikiančiai technikos priemonių parduotuvei „Eksporto gama“, kurios savininkai parėmė ir kartu su savanoriais atliko tokį geraširdišką darbą.