Moksleivių pusdienis bibliotekoje su inovatyviomis pramogomis

1 biblioteka_inovatyvios_programosŠilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka sulaukė gausaus moksleivių būrio iš Šilutės miesto pagrindinių mokyklų. Naujų pojūčių ir iššūkių ištroškęs jaunimas pusdienį praleido bibliotekoje ir išbandė inovatyvias pramogas.

Pirmąją dieną bibliotekoje apsilankė Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos dešimtokai su mokytoja Aušra Pielikiene. Moksleiviai žaidė interaktyvų boulingą ar atliko užduotis Išbandymų-lazerių kambaryje.

Antrąją dieną iš ankstaus ryto į biblioteką atskubėjo Šilutės M.Jankaus pagrindinės mokyklos aštuntokai su mokytoja Egle Jatautaite-Budrikiene ir šeštokai, lydimi mokytojos Robertos Tamošauskaitės. Jie aplankė Lietuvos skulptorių parodą „Skulptoriai Valstybės šimtmečiui“. Pasigrožėję meno kūriniais jaunuoliai pasiskirstė komandomis ir keliavo į Išbandymų-lazerių kambarį. Vieniems bandant ištrūkti iš painaus galvosūkių labirinto, kiti tuo metu, naudodamiesi bibliotekos įsigytomis inovatyviomis technologijomis, atsidūrė virtualioje realybėje. Grįžę į realų pasaulį moksleiviai azartiškai žaidė interaktyvų boulingą bei šoko interaktyvius šokius.

Moksleiviai, pusdienį praleidę netradicinėje aplinkoje, pakeitė požiūrį į biblioteką. Jie suprato, kad ši vieta skirta ne vien knygoms skaityti, bet joje galima ir įdomiai praleisti laisvalaikį kartu su bendraamžiais. Bibliotekininkai nuolat atnaujina teikiamas paslaugas, siekdami pritraukti kuo daugiau jaunų žmonių, juos sudominti inovatyviomis technologijomis.