Moksleivių tinklinio varžybos

 

Tinklinis NaumiestisŠilutės rajono kaimo vietovių mokyklų tinklinio varžybose pirmąsias vietas iškovojo Žemaičių Naumiesčio gimnazijos merginų ir Kintų pagrindinės mokyklos vaikinų komandos.

Pasak Žemaičių Naumiesčio gimnazijos kūno kultūros mokytojos Vilijos Parnarauskienės, tinklinis yra vienas mėgstamiausių žaidimų gimnazijoje.

Tinklinis Kintai„Treniruojamės, žaidžiame po pamokų, sporto būrelio, neformaliojo vaikų švietimo valandų metu, laisvalaikiu ir per atostogas. Prieš išvykstant į finalines merginų varžybas, radome lauktus naujus 2 tinklinio kamuolius, apsidžiaugėme ir pasiryžome laimėti pirmąją vietą. Nelengvai, bet pavyko! Mūsų vaikinų komanda varžėsi Kintuose ir laimėjo II vietą. Šiuo metu merginų komanda ruošiasi dalyvauti rajonų zoninėse varžybose sausio 17 – 19 dienomis“, – džiaugėsi V. Parnarauskienė.

Kintų pagrindinės mokyklos dešimtokai, kuriuos sustiprino keli jaunesni draugai, sėkmingai varžėsi rajono kaimo vietovių mokyklų tinklinio varžybose. Pirmąją dieną varžybos vyko Kintų pagrindinės mokyklos sporto salėje, čia varžėsi kintiškiai, naumiestiškiai ir vainutiškiai, o varžyboms sėkmingai teisėjavo gimnazistai Tomas ir Lukas.

Kintiškiams pavyko įveikti abi varžovų komandas ir iškovoti I vietą. „Kitą dieną Kintų merginos vyko į Vainutą, kur nusileido tik naumiestiškėms, o įveikusios vainutiškes ir Katyčių moksleives iškovojo II vietą“, – įspūdžiais dalinosi kūno kultūros mokytoja Lina Leikuvienė.