Mokslo ir žinių diena Šilutėje – su nuotaikingais renginiais ir dovanomis

Rugsėjo 1-oji Šilutės rajone atnešė džiugesio bei gausaus sujudimo ne tik švietimo įstaigose.

Šilutės bibliotekininkai vaikus kvietė pasidžiaugti ant batutų ir interaktyviose pramogose.

Po oficialių Mokslo ir žinių dienos paminėjimų mokyklose, vaikų darželiuose šilutiškiai galėjo linksmai, turiningai praleisti laiką net keliose šventėse skirtingose mieste vietose. Į jas moksleivius, jų tėvelius bei artimuosius kvietė ir muziejininkai, ir bibliotekininkai, verslininkai. Tad naujieji mokslo metai pradėti su didžiule energija, dovanomis bei galimybe garsiai pasveikinti rudenį ir rimtai nusiteikus kibti į mokslus.

Kvietė pasilinksminti interaktyviai

Tikra pramogų gausa jauniesiems šilutiškiams pasiūlyta F. Bajoraičio bibliotekos kiemelyje – čia surengta tikra Mokslo ir žinių dienos fiesta. Jaunieji lankytojai galėjo pasipuošti piešiniais veidus pagal įvairius herojus, dūko ant batuto, keliavo po virtualų pasaulį su 3D akiniais, šoko, pramogavo interaktyviai, išbandė savo taiklumą regbio varžybose, kurias vedė žymi šilutiškė, Lietuvos moterų rinktinės žaidėja ir vaikų regbio trenerė Austėja Minkevičiūtė. Vyresnieji lankytojai galėjo pažaisti „Kubiadą“, landžioti Lazerių kambario voratinklyje, pasitikrinti žinias interaktyviame žaidime „Grindopolis 2.0“. Bibliotekininkai labai dėkoja Lietuvos regbio federacijai už renginiui padovanotą batutą.

Į išskirtinę šventę šiemet moksleivius ir jų artimuosius pakvietė Šilutėje esantis knygynas „Vaga“ ir AB „Šilutės baldai“ , kurie dovanojo skanėstų ir mokyklinius stalus.

Dovanojo mokyklinius stalus

Į išskirtinę šventę šiemet moksleivius su artimaisiais pakvietė Šilutės knygynas „Vaga“. Rugsėjo 1-ąją nuo 14 val. prie knygyno veikė paruoštos žaidimų aikštelės ir surengta smagi loterija. Kaip „Šilutės naujienoms“ dar prieš renginį sakė knygyno vadovė Laima Kraulėdienė, knygynas kasmet sveikina moksleivius su Mokslo ir žinių diena. Atvykusieji bendravo su vaikų rašytoja Igne Zarambaite, galėjo statyti įvairius savo kūrybos statinius su „PlayMals“ lipniais kukurūzais, sukurti šviesos statinius, mažosios damutės turėjo progą išbandyti ir savo nagučius papuošti „Snails“ spalvomis, muzikos gerbėjai galėjo pagroti kojomis ant specialaus pianino.

Be šių pramogų šventės organizatoriams kilo idėja šiemet šią šventę dar labiau išplėsti ir pasikvietus AB „Šilutės baldai“ vadovus kartu surengti loteriją. Tad smagios šventės metu kas valandą vykusios loterijos metu buvo padovanoti net 8 rašomieji stalai. Stalų gamintojai sakė, jog nutarė padovanoti mokiniams stalus, kad mokslo metai būtų kuo sklandesni.

Negana to, 4 valandas trukusio renginio metu buvo išdalinta 100 balionų, visi atvykusieji vaišinosi ledais, arbata ir kitais skanėstais.

Pramogavo ir skanavo

Prie Hugo Šojaus muziejaus moksleivius sveikino muziejininkai. Moksleivių ir čia laukė įvairios pramogos, jie galėjo susipažinti su senoviniais žaislais, išmėginti jėgas įvairiose rungtyse, pasimėgauti pripučiamų lauko žaidimų erdve.

Su Rugsėjo 1-ąja moksleivius sveikino ir Šilutės atviras jaunimo centras. Tądien pavakarę jaunuoliai buvo pakviesti į pikniką su picomis. Atvykusieji su jaunimo darbuotojais diskutavo apie prasidėjusius mokslo metus, išsikalbėjo apie savo lūkesčius ir sočiai pasivaišino picomis.