Mokslo metai prasidėjo su „Pramogadieniu“

pramogadienis vedejaiGalime teigti, kad Šilutėje šaknis įleido dar vienas renginys – „Pramogadienis“, antrus metus iš eilės Mokslo ir žinių dieną sukviečiantis pašėlti ne tik darželinukus ir mokinius, bet ir jų tėvus bei mokytojus.

Laukė ir senos, ir naujos pramogos

Šilutės kultūros ir pramogų centras, DJ Setas ir kantri muzikos grupė „Karčema“ (vad. Vygantas Stoškus) Rugsėjo 1-ąją, po iškilmingų šventinių minėjimų savose mokyklose, pakvietė šilutiškius linksmai atsisveikinti su vasara ir pasitikti naujus mokslo metus.

„Pramogadienyje“ laukė batutai, skrydis lynu per Šyšos upę, karaokė, stalo tenisas, kamuolinis futbolas „Zoorbing“, smiginis, pasivažinėjimas su riedžiais, baudų mėtymo, rankų lenkimo varžybos.pramogadienis dezinukas

Mėgstantieji aukštį save galėjo išbandyti naujoje pramogoje „Dėžinukai“. Tai varžybos, kai dalyviai, prilaikomi alpinizmo virvių, turi lipti aukštyn iš dėžių daroma konstrukcija. Laimi tas, kas sudeda kuo daugiau dėžių vieną ant kitos ir pakyla aukščiausiai. Šios pramogos organizatorius Arnoldas Sirvydis „Šilutės naujienoms“ sakė, kad vienam „Dėžinuko“ dalyviui yra pavykę sustatyti 15 dėžių koloną ir nuo jos nenuvirsti.

„Pramogadienyje“ žiūrovų laukė Šilutės jaunimo parengtas koncertas. Jo metu savo programas pristatė šokių klubai „Žvaigždūnė“ (vad. Loreta Stanelienė ir Gintarė Stanelytė), „Salūnas“ (vad. Reminta Stoškuvienė), vaikų popchoras „Spindulys“ (vad. Lijana Šerpytienė), sportinių šokių klubai „Lūgnė“ (vad. Asta Maigienė) ir „Kubana“ (vad. Donatas ir Lina Blusiai), dainavo solistės Gintarė Muraulaitė, Elina Vaitelytė, šokio zumba pamokėlę pravedė sporto klubo „Atėnė“ trenerė Inga Mikutytė.  Koncertą taip pat dovanojo jaunimo grupė „Random“.

Vienas iš „Pramogadienio“ linksmybių organizatorių V.Stoškus sakė, jog šiemet stengėsi pasiūlyti kuo daugiau nemokamų pramogų. „Pernai po „Pramogadienio“ sulaukėme nemažai kritikos, jog šventėje už linksmybes reikėjo pakloti nemažus pinigus, tai šiemet surengėme varžybų ir užduočių visai nemokamai. Kai kurias kitas pramogas, pavyzdžiui, „Dėžinuką“ ar skrydį lynu per Šyšos upę kiekvienas norintysis galėjo išbandyti už simbolinį 0,50 ar 1 Eur mokestį“, – sakė V.Stoškus.

pramogadienis stalo futbolasSurengtos galiūnų varžybos

V.Stoškus pasidžiaugė, kad didžiulės pagalbos šiemet „Pramogadienyje“ sulaukta iš Šilutėje veikiančio „GoldenRoom“ klubo vadovo bei sporto entuziasto Aurimo Zarembos. Ne vienerius metus organizuojantis įvairias labdaringas gerumo akcijas bei sporto varžybas A.Zaremba „Pramogadienyje“ kvietė į galiūnų varžybas. Jos sudomino nemažai dalyvių ir smalsuolių: savo jėgas išbandė net 16 jaunuolių.

Stipruoliai turėjo ne tik greitai versti didžiules padangas, bet ir kuo ilgiau išlaikyti sunkias statines. Susumavus tvirtarankių ir tvirtapečių vyrukų rezultatus, „GoldenRoom“ klubo įsteigtais medaliais ir diplomais buvo apdovanoti: III vietą iškovojęs Tadas Auškalnis, II vietos laimėtojas Dovydas Vėlyvis ir varžybų nugalėtojas Osvaldas Girskis. Beje, šis vaikinas – rajone jau ne vienerius metus žinomas stipruolis, nes nugalėtojo laurus susižeria seniūnijų šventėse rengiamose rankų lenkimo varžybose.

Nors šventė buvo atsisveikinimas su vasara, tačiau  sutikti jos dalyviai dėl to nesijaudino bei neslėpė džiugių emocijų – mokslo metų pradžią reikia švęsti garsiai ir linksmai.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.