Mokytojų dieną naumiestiškius mokė ketvirtokai, gimnazistai, tėveliai

2 Z Naumiescio gimnazija mokytoju dienaMokytojų dieną Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokiniai stengėsi nustebinti ir gražiais žodžiais pradžiuginti savo mokytojus. O pamokas vesti patikėjo ir abiturientams, ir mokinių tėveliams, ir socialiniams partneriams, ir net ketvirtokams.

Pirmąsias pamokas vedė mokytojai, kurie turėjo šaunių pagalbininkų – IV klasės mokinių, o 3 pamoką dėstė mokinių tėvai ir socialiniai partneriai, kurie pravedė šaunias klasių valandėles. Jų metu svečiai dalijosi savo vaikystės įspūdžiais, įsimintiniausiais įvykiais mokykloje, kalbėjo apie pomėgius ir darbinę veiklą.

Likusias pamokas vedė abiturientai. Naujieji „mokytojai” turėjo paruošę įvairių užduočių, žaidimų, neatsisakydavo padėti, jeigu kildavo problemų ar klausimų.

Žemaičių Naumiesčio mokykloje – darželyje mokytojas irgi pakeitė gimnazistai, kurie puikiai sutarė su mažaisiais mokinukais.

Tokios pamokos – puiki patirtis gimnazistams, nes gali būti, jog kas nors iš jų pasirinks mokytojo profesiją. Beje, gimnazijoje dirba 26 buvę mokyklos auklėtiniai, tai ženklas, kad jiems čia buvo ir yra gera.
Kai abiturientai vedė pamokas, mokytojai tuščiai laiko irgi neleido. Žolininkė Valentina Baužienė vedė „Sveikatos pamoką”: vaišino įvairiomis arbatomis ir mokė teisingai jas ruošti. Taip pat mokytojai turėjo progą įsigyti arbatžolių.