Mokytojų diena Rusnės pagrindinėje mokykloje

rusnes mokytojaiŠiais metais Rusnės mokykla mini 430 metų jubiliejų. Šiai progai įprasminti vyksta renginių ciklas „Sugrįžtame, iš kur išėjome“. Mokytojų dienos proga į šventinį koncertą pakvietėme buvusius mokyklos mokytojus, miestelio bendruomenę.

Renginio vedėja lietuvių kalbos mokytoja Jolita Švagždienė su mažaisiais pagalbininkais, 4 klasės mokiniais Elista ir Ignu, pristatė vakaro svečius, buvusius Rusnės mokyklos mokinius: Valdą Lacko su žmona Vainora, šokių kolektyvo „Žvaigždūnė“ vadovę Loretą Vaidilaitę – Stanelienę.

Nuoširdumu pavergė projekte „Lietuvos balsas“ dalyvaujančių Vainoros ir Valdo atliekamos dainos. Dainininkas dėkojo mokytojams, kurie išugdė ir pastebėjo jo talentą.

Energija, nuotaika, raiška, polėkiu žiūrovus užbūrė  šešiasdešimt „Žvaigždūnės“ kolektyvo narių. Vadovė Loreta negailėjo dėkingumo žodžių pedagogams, savo auklėtojui Voitechui Deniušui. Pasidžiaugė, kad kolektyve šoka anūkė, dirba dukra Gintarė, „Žvaigždūnė“ žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Pasveikinti mokytojų atvyko Nemuno deltos regioninio parko specialistė Aurelija Jakštaitė, Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė,  bibliotekos darbuotojos Auksė Čėsnienė ir Genovaitė Petravičienė. Netrūko humoro, gražių linkėjimų ir dovanų.

Šventės pabaigoje sveikinimo žodžius tarė mokyklos pavaduotoja Solveiga Mockienė ir direktorė Giliara Peteraitienė. Padėkota ilgametei ikimokyklinės įstaigos darbuotojai Eugenijai Žemaitienei, papuošusiai mokyklą floristikos paroda.

Šis koncertas – dar vienas įrašas į mokyklos metraštį, gražus atminimas žmonių širdyse.