Moliūgų žibintų paroda „Vėlines pasitinkant“ Juknaičiuose

DSCF0869Pirmą kartą Juknaičių pagrindinės mokyklos mokiniai nutarė sukurti prieššventinę Vėlinių nuotaiką ir pabandė gaminti žibintus iš moliūgų.

Ketvirtadienį  1-10 klasės virto kūrybinių darbų dirbtuvėmis. Visi plušėjo prie atsineštų moliūgų su šaukštais, gremžtukais bei peiliukais. Įdomiausia buvo stebėti ir matyti, kaip išradingai išskobtuose moliūguose ryškėja įvairiausi veidai. Daugiau nei dešimt moliūgų žibintų parodai paruošė antrokai, trečiokai, penktokai, septintokai.

DSCF0970Tamsų penktadienio rytą, apie 7.40 val,. mokyklos vidinis kiemas nušvito 67 gražiausių moliūgų žibintų šviesa. Atsivėrė nuostabus reginys. Mokinių, jų tėvelių ir pedagogų komisijai buvo labai sunku išrinkti patį gražiausią darbelį.  

Po pirmos pamokos paskelbtos šios moliūgų žibintų nominacijos: „Estetiškiausi moliūgai žibintai“ (1 kl.), „Šiurpiausias moliūgas žibintas“ (2 kl.), „Mieliausias žibintas katinas“ (4 kl.), „Linksmiausias“ (8 kl.), „Meniškiausias“ (5 kl.).

Dėkojame visai mokyklos bendruomenei: mokiniams, jų tėveliams, mokytojams už darbštumą, kūrybingumą ir sukurtą gerą nuotaiką.