Moterų krepšinio komanda sugrįžo

moteru krepsinis pamarys su sarunuPo metų pertraukos Šilutėje vėl turime moterų krepšinio komandą. Pačios krepšininkės sako: „Mes negalim be krepšinio“, o atgimusios komandos „Pamarys“ vadovė Loreta Stančiauskienė džiaugiasi dideliu moterų užsispyrimu bei atsidavimu krepšiniui.

Rasti rėmėjų buvo sunku

Šį sezoną „Pamario“ komandoje žais: vidurio puolėjos Vilma Jašelskytė (185 cm) ir Solveiga Norgėlaitė (183 cm), puolėjos Renata Radišauskaitė (175 cm), Ilona Mažeikaitė (172 cm), Inga Viliūnienė (183 cm), Jurgita Tamošaitienė (172 cm) ir Gintarė Ratkevičiūtė (170 cm), gynėjos Loreta Stančiauskienė (176 cm), Danguolė Černeckytė (168 cm), Viktorija Vaitkutė (182 cm), Agnė Sakalienė (168 cm) ir Ingrida Slavickaitė (174 cm).

Vos prieš mėnesį „Pamarys“ startavo Lietuvos moterų A lygos pirmenybėse ir jau savo sirgalius pradžiugino trimis pergalėmis iš trejų sužaistų rungtynių.

Bet ne paslaptis, kad atgaivinti komandą žaidėjoms reikėjo nemažai pastangų – viską teko pradėti nuo nulio. Šiais laikais rėmėjų rasti sunku, ir mūsų krepšininkės, kur ėjo, ten atsitrenkė lyg į sieną.moterys krepsinis pamarys f3

Ar moterų krepšinis Šilutėje toks nepopuliarus? Ar mūsų verslininkai tikrai neturi iš ko pamariškių paremti?

Kaip ten bebūtų, krepšininkėms pavyko rasti kelis rėmėjus. Pagrindinis rėmėjas – AB „Šilutės baldai“ pamarietėms suteikė galimybę žaisti. Taip pat komanda dėkinga UAB „Šarūno reklama“ už puikų aprangos papuošimą, UAB „Pasidaryk pats“ – už  paramą, Jurgiui Jurevičiui – už klubo logotipo sukūrimą bei kitiems rėmėjams.

Išvykoje ir namuose – pergalės

Pirmąsias rungtynes moterys žaidė išvykoje Šiauliuose. Tąkart jos iškovojo pergalę, sumetusios į varžovių krepšį 69 taškus („Saulės“ krepšininkės įmetė vos 30 taškų).

Rezultatyviausios „Pamario“ komandoje buvo L.Stančiauskienė – 24 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 5 perimti kamuoliai; V.Vaikutė – 19 taškų, 10 atkovotų kamuolių; I.Viliūnienė – 9 taškai, 13 atkovotų kamuolių; J.Tamošaitienė ir I.Mažeikaitė prie komandos rezultato pridėjo po 8 taškus.

Savo krepšinio salėje pamarietės sulaukė svečių iš Kretingos. Ir vėl mūsiškės pradžiugino pergale: jos „Augmos“ komandą įveikė rezultatu 59:41.

Daugiausia metimų į varžovių krepšį pataikė V.Vaitkutė – pelnė 21 tašką, ji atkovojo ir 9 kamuolius. L.Stančiauskienė, D.Černeckytė ir R.Radišauskaitė komandai pelnė po 11 taškų.

Trečios varžybos irgi atnešė pergalę – šilutiškės nesunkiai namuose įveikė Mažeikių komandą. Rezultatu 51:37 mūsų moterys dar kartą įrodė, kad metų pertrauka nesugadino jų žaidimo ir jos tikrai vertos buvo sugrįžti į A lygos pirmenybes.

Tiesa, tądien pirmajame kėlinyje abi komandos buvo lyg išmuštos iš vėžių, o krepšys kaip užkeiktas spjaudė visus kamuolius lauk. Tik įpusėjus kėliniui metimai pagaliau pasiekdavo tikslą. Aikštelėje pažaidė visos „Pamario“ moterys, matėsi, kurios yra senos krepšinio asės, o kurios – mėgėjos ir dar nedrąsiai jaučiasi aikštelėje.

Džiaugiamės, kad Šilutės moterų krepšinio komanda grižo į pirmenybes ir kol kas joms puikiai sekasi. Artimiausias rungtynes šilutiškės žais namie lapkričio 18 dieną.