Moterų paplūdimio tinklinio turnyrą laimėjo „Visada kartu“

 papludimio tinklinis moterysTinklinis vis labiau domina moteris. Baigusios rajono moterų uždarų patalpų pirmenybes, moterys nepanoro ilsėtis. Gerą mėnesį pasitreniravusios paplūdimio aikštelėse, jos pakviestos į rajono moterų paplūdimio tinklinio turnyrą.

Į turnyrą atvyko 7 komandos. Po atkaklių ir įdomių kovų geriausios tądien buvo Danguolė Černeckytė su dukra Fausta Bagdonaite.

Paplūdimio tinklinio komandas sudaro po dvi sportininkes. Taigi turnyre dalyvavo: „Tvarkelė“ – R.Mockutė ir L.Milerytė (Žemaičių Naumiestis), „RD“ – R.Kutkaitė ir D.Skiudulaitė (Šilutė), „Dyva“ – D.Bagočiūtė ir A.Zaicevaitė (Šilutė), „Šeimynėlė“ – J.Kazlauskienė ir E.Kazlauskaitė (Saugos), „Visada kartu“ – D.Černeckytė ir F.Bagdonaitė (Traksėdžiai), „Giedrė ir Lina“ – G.Jockutė ir L.Miklovytė (Šyliai), „Greta ir Gustė“ – G.Andrijauskaitė ir G.Liukaitytė (Žemaičių Naumiestis).

Varžybos vyko 2 ratų sistema, t.y., komandos tarpusavyje turėjo susitikti po 2 kartus. Merginos ir moterys demonstravo gražų tinklinį, kovojo su karštais saulės spinduliais, vyko žvalgyba, komandų analizė. Po I rato aiškiai lyderiavo mama Danguolė ir dukra Fausta.

Rimtos kovos prasidėjo II rate. Išryškėjo lyderių trejetukas, kuriose  mamos ir dukros kovojo taškas į tašką. Iki paskutinio seto nebuvo aišku, kuri komanda nugalės.

Be pralaimėjimų žengusi komanda „Visada kartu“ rimto pasipriešinimo sulaukė iš „RD“. Po sunkios kovos 2:0 nugalėtojomis tapo mama Danguolė ir dukra Fausta. Trečias liko „Šeimynėles“ duetas – mama Jurgita ir dukra Evelina, 1:2 nusileidusios puikiai žaidusioms „RD“ – mamai Ritai ir dukrai Deimantei.

Šeštus metus rengiamas rajono moterų paplūdimio tinklinio turnyras parodė, kad šia sporto šaka domisi vis daugiau rajono merginų ir moterų.

Žaidėjoms buvo įteikti VŠĮ „Šilutės sportas“ įsteigti medaliai ir taurės. Organizatoriai dėkoja Šilutės tinklinio sporto klubui (vadovas Linas Gedvila) už puikų inventorių, o D.Bagočiui – už puikų teisėjavimą ir kantrybę.