„Moterų seklyčioje“ – Velykų popietė vaikams

moteru seklyciaNevyriausybinė organizacija – klubas „Moterų seklyčia“ jau daug metų bendrauja su dviem Šilutės pradinėmis mokyklomis, nes jo narės siekia bent truputį prisidėti prie vaikų ugdymo.

Mokyklų pedagogai parenka po 10 vaikų, dažniausiai – augančių socialinės rizikos ir daugiavaikėse šeimose, o socialiniai darbuotojai palydi juos į klubo patalpas. Grupės kasmet šiek tiek atsinaujina, bet dalis vaikų lieka tie patys. Kadangi mokytojai stengiasi atrinkti gerai besielgiančius vaikus, tad natūraliai tarp mokinių susidaro konkurencija, vaikai stengiasi būti drausmingi.

Didžiųjų švenčių progomis rengiame popietes su vaikais. Jų metu vyksta įvairūs pokalbiai su vaikais, juos apdovanojame mokyklinėmis prekėmis ir proginėmis dovanėlėmis, pavaišiname.

Toks renginys įvyko ir artėjant Velykoms. Moterys moksleiviams nupirko  mokyklinių reikmenų, koncertėlį suregė vaikų darželio „Raudonkepuraitė“ ugdytiniai.

Esame dėkingos Šilutės – Emericho draugijai, Šilutės kredito unijai, keletui šilutiškių, kurie nuolat remia klubo veiklą. Solidaus amžiaus „Moterų seklyčios“ narės, dalyvaudamos šioje veikloje, jaučiasi reikalingos visuomenei, gyvena aktyvų gyvenimą, jos įgijo daug jaunųjų draugų. Tai džiaugsmas ir vaikams, ir senjoroms.