Moterų vasara – paplūdimio tinklinio aikštelėje

tinklinis f1Baigėsi ketvirtosios rajono moterų paplūdimio tinklinio pirmenybės, kurios vyko liepos ir rugpjūčio mėnesiais.
Pirmenybių nugalėtojomis tapo šeimos duetas – Danguolė Černeckytė su dukra Fausta Bagdonaite.

Varžybos vyko dviejų ratų sistema, tad daugiau nei pusę vasaros paplūdimio aikštelėse smėlį trypė atkaklios rajono moterys. Visos komandos siekė tapti nugalėtojomis, nes aiškių lyderių nebuvo, tad kovos buvo labai įdomios. 

Pirmenybėse dalyvavo 7 komandos: R.Kutkaitė ir D.Skiudulaitė (Šilutė), D.Černeckytė ir F.Bagdonaitė (Traksėdžiai), V.Parnarauskienė ir J.Ruškienė (Šyliai), R.Zaksaitė ir R.Žičkutė (Vilkyčiai), J.Kazlauskienė ir E.Kazlauskaitė (Saugos), D.Bagdonaitė ir D.Bagočiūtė (Traksėdžiai) bei P.Kazlauskaitė ir I.Rimkutė (Saugos).

Po pirmojo rato matėsi, kad visos žaidėjos patobulėjusios, puikiai jaučia žaidimo partnerę, kamuolį, aikštę. Po dviejų pirmųjų ratų kovų be pralaimėjimų keliavo Faustos Bagdonaitės ir jos mamos Danguolės Černeckytės duetas.

Į pusfinalį pateko vieną pralaimėjimą patyrusi Evelinos Kazlauskaitės ir jos mamos Jurgitos Kazlauskienės pora, trečios buvo Rita Zakaraitė ir Rūta Žičkutė, ketvirtos – Rita Kutkaitė su dukra Deimante Skiudulaite.

Pusfinaliai ir finalas

Pirmajame pusfinalyje susitiko Evelina su mama Jurgita ir Ritos bei Rūtos duetas. Po labai atkaklios kovos 2:1 laimėjo Kazlauskų šeimos sportininkės.tinklinis f

Antrajame pusfinalyje susitiko šeimų duetai – Fausta ir Danguolė bei Deimantė ir Rita. Rezultatu 2:0 laimėjo traksėdiškės Danguolė ir Fausta.

Pasibaigus pusfinaliams paaiškėjo pretendentės į I ir III vietas. Dėl III vietos kovojo Rita ir Rūta prieš šeiminį duetą – Ritą ir Deimantę. 2:1 laimėjo ir bronzos medalius pelnė šilutiškės Rita Kutkaitė ir Deimantė Skiudulaitė.

Didžiajame finale susitiko šeimynėlės – Danguolė su dukra Fausta bei Evelina ir jos mama Jurgita.

Ir vėl ketvirtus metus iš eilės nenugalimos buvo Danguolė su  Fausta, kurios gudrumu bei tikslesniu žaidimu 2:0 pranoko Jurgitos ir jos dukros duetą.

Ne be reikalo šie metai vadinami „Šeimos metais“, tai buvo įrodyta ir paplūdimio aikštelėje, kur visos prizinės vietos atiteko šeimų komandoms.

VŠĮ „Šilutės sportas“ direktorius D.Gricevičius tinklininkėms įteikė taures ir medalius, pasidžiaugdamas, kad rajone labai populiarėja moterų tinklinis.

Organizatorės ir žaidėjos labai dėkingos Šilutės tinklinio klubui ir jo vadovui Linui Gedvilai už suteiktą inventorių ir stiprų palaikymą populiarinant tinklinį.