Moterys pradėjo krepšinio sezoną

moteru krepsinis F1Šilutės moterų krepšinio komanda „Pamarys“ pradėjo Lietuvos moterų  krepšinio „A“ lygos 2014/2015 metų čempionatą. Sužaistos dvejos rungtynės, iš kurių vienerios baigėsi pergale, kitos – pralaimėjimu.

Komandą papildė viena žaidėja – Justina Rauluševičiūtė ketverius metus mokėsi Vilniuje ir žaidė už sostinės „Vilniaus universiteto“ komandą, o grįžusi į gimtinę gerokai sustiprino „Pamario“ komandą.

Marijampolietės nugalėjo

Pirmoji šilutiškių išvyka buvo į Marijampolę, kur „Pamarys“ susitiko su vietos komanda „Kolegija – Sūduvis“. Mūsiškės gana ženkliai nusileido varžovėms ir pralaimėjo 75:48.moteru krepsinis juste F

Kokia priežastis? „Pamario“ žaidėjos atviravo, kad salė buvo drėgna, slidi, kampuose netgi prasisunkė vanduo, todėl nepavyko žaisti greitą žaidimą. Ne viena žaidėja slydo, krito ant žemės. Viena marijampolietė taip stipriai susižeidė, kad negalėjo tęsti rungtynių.

Saugodama savo žaidėjas nuo traumų, „Pamario“ trenerė Loreta Stančiauskienė liepė mažiau varinėti kamuolį ir nebesiveržti visa jėga link krepšio. „Man jūs svarbesnės nei pergalė“, – sakė trenerė.

Tad žaidimas buvo ne toks, kokį pamariškės įpratusios žaisti. Tuo pasinaudodamos varžovės išsiveržė į priekį ir džiaugėsi pergale.
Išvykoje „Pamario“ komandai labiausiai nusipelnė Loreta Stančiauskienė (20 taškų, 6 atkovoti kamuoliai) ir Justina Rauluševičiūtė (12 taškų, 5 atkovoti kamuoliai).

Namuose – pergalė

Šilutėje“ „Pamario“ krepšininkės sulaukė antros Marijampolės komandos. Tai jaunos merginos, kurių komanda tik šiemet pateko į Lietuvos moterų krepšinio „A“ lygą.
Su jomis žaisti šilutiškėms nebuvo sunku: „Pamarys“ nugalėjo „ŽSM – Sūduvą“ ryškia persvara – 77:27.

„Jauna viešnių komanda žaidė tikrai techniškai, bet mes esame tiesiog stipresnės fiziškai – aukštesnės ir tvirtesnės“, – kalbėjo viena iš „Pamario“ žaidėjų.

Namų rungtynėse net 32 taškus „Pamariui“ pelnė naujoji žaidėja Justina Rauluševičiūtė, 17 taškų uždirbo Loreta Stančiauskienė, 12 taškų pelnė ir net 11 kamuolių atkovojo Jurgita Tamošaitienė.

Artimiausias rungtynes „Pamarys“ žais Alytuje lapkričio 22 dieną su „RKL“ komanda.