Motoakrobatas Aras Gibieža pasirodymą surengs ir Šilutėje

Motoaktrobato Aro Gibiežos Lietuvoje dažniausiai nesutiksite – jo pasirodymai vyksta didžiausiuose motosporto renginiuose, milijonus gyventojų turinčiuose didmiesčiuose ar per „Formulės 1” lenktynių pertraukas. Tačiau karantinas pakoregavo Lietuvoje likusio sportininko planus ir atsirado laiko „Namų turui“ – penkiems pasirodymams Lietuvoje.
Aras Gibieža

Jau šį savaitgalį, rugpjūčio 30 d., Aro pasirodymas įvyks ir Šilutėje.

Tačiau, kuriuose tėvynės miestuose „Red Bull“ atletas yra labiausiai laukiamas? Aras nusprendė ne spėlioti, o surengti apklausą, kuri ir nulėmė jo turo maršrutą. Beveik visą mėnesį naujienų portalo 15min skaitytojai balsavo už savo miestus bei miestelius ir šiandien jau aišku, kur ir kada galėsite išvysti žymiausią Lietuvos motoakrobatą.

Labiausiai jis buvo laukiamas Rokiškyje – net 19 procentų visų balsavusiųjų savo balsą atidavė būtent šiam miesteliui. Antroje vietoje pagal balsų skaičių buvo Šilutė, trečią ir ketvirtą vietas dalinosi Kretinga bei Telšiai. Tuo tarpu uteniškius nuo Aro ir jo draugų pasirodymo skyrė vos keletas balsų – tik trijų žmonių persvara penktąją turo stotele tapo Kretinga.

Taigi, Aro Gibiežos „Namų turas“ atrodo taip:

08 26 d. Rokiškis, 19 val., Taikos g. Turgaus stovėjimo aikštelė.

08 27 d. Telšiai, 19 val., Telšių krepšinio arenos automobilių aikštelė, Birutės g. 7.

08 28 d. Plungė, 19 val., automobilių stovėjimo aikštelė prie Žemaičių dailės muziejaus, Stoties g. 5.

08 29 d. Kretinga, 19 val. 30 min., Rotušės aikštė.

08 30 d. Šilutė, 19 val., Senojo turgaus aikštė.

Prie šios avantiūros ir kelionės po Lietuvą taip pat prisijungs Aro kolegos – Šarūnas Kezys ir Nerijus Malinauskas iš „Utena Stunt Riders“ komandos. Šarūnas yra Gineso rekordininkas – daugiausiai apsisukimų ant vieno rato per minutę padaręs motoakrobatas pasaulyje. Tuo tarpu Nerijus yra motociklų dizaino architektas, kuris dirbo prie visų trijų atletų motociklų. Tad pasižymėkite žemėlapyje ir nepraleiskite artimiausio „Namų turo“ pasirodymo.