Mūsų boksininkai jaunesni, bet pranašesni

boksas DSCF8338Marijampolėje surengtame III tarptautiniame Zigmo Katiliaus bokso turnyre, kurį organizavo Aldona Katilienė, dalyvavo 175 sportininkai iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Šilutės sporto mokyklai atstovavo trys boksininkai.

Lukas Petrauskas (sv. kat. 44 kg) pirmąją kovą pralaimėjo rezultatu 1:2. Nors po tokio įvertinimo ne vienas treneris sakė, kad pergalės labiau vertas buvo Lukas, bet teisėjo sprendimo nenuginčysi.

Vėliau Lukas dalyvavo dviejose draugiškose kovose, kur abu priešininkus įveikė nesunkiai.

Du trenerio Vinco Murausko auklėtiniai tapo čempionais: Vytas Balsys (sv. kat. 60 kg), finale įveikęs estą V.Zarį, ir Tomas Olberkis (80 kg +), įveikęs kaunietį A.Klimavičių.   V.Murauskas džiaugiasi savo auklėtinių rezultatais. Šilutiškių varžovai buvo vyresni, mūsų sportininkams vis tiek pavyko iškovoti čempionų vardus.

Kovo 1-18 dienomis vyksta suaugusiųjų stovykla, kurioje treniruojasi šilutiškiai Edgaras Skurdelis ir Evaldas Petrauskas.

Boksininkai ruošiasi atrankiniam Europos turnyrui į Londono olimpines žaidynes. Turnyras vyks Turkijoje. Tai paskutinė atranka, galinti suteikti teisę mūsiškiams patekti į olimpines žaidynes.

Silutes naujienu LOGO