Mūsų krepšininkai pasipuošė sidabru

krepsininkai vaikaiSavaitgalį Kaune įvyko Moksleivių krepšinio lygos II diviziono finalinio ketverto varžybos tarp berniukų (gim. 2001 m.) komandų. Komandos kovojo dėl galimybės kautis I diviziono atkrintamose varžybose.

Finale susitiko Alytaus „Aisčiai“, Kauno „Saboniukai“, Mažeikių SM ir Šilutės SM komandos. Prireikė dviejų dienų, kad būtų išsiaiškintos geriausios komandos.

Trenerio Petro Joniko vadovaujama šilutiškių komanda pasipuošė sidabru.

Šilutės sporto mokyklos krepšininkų sezonas pradžioje buvo gan banguotas.

Reguliariame sezone jie iškovojo 7 pergales ir tiek pat rungtynių pralaimėjo, tad turnyrinėje lentelėje tenkinosi 6-ąja vieta.

Ketvirtfinalyje šilutiškiai pirmosiose rungtynėse nusileido Kuršėnų SM, tačiau vėliau suėmė save į rankas ir išplėšė dvi pergales iš eilės, kurios ir atvėrė kelią į finalinį ketvertą.

Balandžio 18 dieną Kaune Šilutės sporto mokyklos krepšininkai susirungė su Mažeikių sporto mokyklos komanda. Šį sezoną šios komandos tarpusavyje žaidė du kartus ir abi pasidalino po pergalę. Mūsiškiai namuose šventė pergalę 21 taško skirtumu, o Mažeikių SM savo aikštelėje mūsiškius nugalėjo 14 taškų skirtumu.

Šis komandų susitikimas nulėmė, kuri komanda varžysis finale dėl I vietos, o kuri kovos dėl bronzos medalių.

Po įtemptos ir įdomios kovos rezultatu 59:70 pergalę šventė P.Joniko vadovaujami Šilutės sporto mokyklos krepšininkai. Jie iškovojo teisę kitą dieną kovoti dėl aukso medalių.

Deja, finale nepavyko iškovoti pergalės. Finalinėse Moksleivių krepšinio lygos II diviziono varžybose susitiko Šilutės SM ir Kauno KM „Aisčiai“. Rezultatu 70:47 mūsiškiai nusileido varžovams, bet liūdėti jaunieji krepšininkai nesiruošė, nes jie džiaugėsi ir II vietos sidabriniais medaliais.

Šilutės sporto mokyklos komandoje naudingiausiu žaidėju išrinktas Dovydas Rimkus.