Mūsų lengvaatlečiai Lietuvos rajonų jaunių čempionate pirmi

Untitled-1 copyKaune, vasario 8-9 dienomis, Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis, Lietuvos jaunių čempionate rajonų grupėje iškovojo komandinę pirmąją vietą.

Justas Budrikas pasipuošė dviem bronzos medaliais, bronzos medalis atiteko ir Kristinai Bataitytei. Taškų prie bendros komandinės pergalės pridėjo ir šiuo metu Vilniuje besimokanti ir sportuojanti Vilkyčių sportininkė Gintarė Paulauskaitė, jai atiteko sidabro medalis.

Krūtines puošia bronziniai medaliai

J. Budrikas dalyvavo dvejose rungtyse ir abejose iškovojo medalius. 1000 m bėgime Justas tarp 21 dalyvio finišavo trečias, III vietą užėmė ir dar vienu bronzos medaliu pasipuošė ir 600 m bėgimo rungtyje. Sportininkas Šilutės rajono komandai uždirbo net 25 taškus.

Bronziniu medaliu džiaugėsi ir K. Bataitytė, kuri 3 kg rutulio stūmimo rungtyje užėmė III vietą (11 taškų). Toje pačioje rungtyje dalyvavo ir vilkytiškė G. Paulauskaitė, ji užėmė II vietą ir Šilutės rajono komandai laimėjo svarbius 16 taškų.

Kitiems sportininkams nepavyko iškovoti medalių, bet jų užimtos vietos leido laimėti taškus komandai. Dija Jasaitė dalyvavo 60 m barjeriniame bėgime bei 600 m bėgime ir komandai laimėjo 14 taškų. Komandos draugė Erestinda Bagdonaitė bėgo 1000 m ir 3000 m nuotolius ir komandai uždirbo 12 taškų. Paulius Gudaitis komandai pridėjo 10 taškų, dalyvaudamas 2000 m ir 3000 m nuotolių bėgimuose.

Ketvertukas 4×200 estafetėje

Osvaldas Gusčius, Justas Budrikas, Nojus Gailiūnas ir Mantas Stonkus dalyvavo 4×200 m bėgime ir ketvertukas finišavo šeštas, taip komandai uždirbdamas net 16 taškų. Nojus ir Mantas taip pat dalyvavo 60 m barjeriniame bėgime ir bendrai komandai uždirbo 13 taškų. Mantas dalyvavo ir trišuolio rungtyje, pagal rezultatą jis buvo penktas (8 tšk.). Dar vienas ketverto dalyvis Osvaldas dalyvavo šuolio į tolį rungtyje – 6 taškai.

Susumavus bendrus pirmenybių ir čempionato rezultatus, šilutiškiai tarp 33 komandų surinkę 270 taškų iškovojo I vietą. Antri buvo marijampoliečiai (221 tšk.), treti – Kėdainių atstovai (143,5 tšk.).