Muzikos gurmanų puota Šilutės kultūros ir pramogų centre

Virgilijus NoreikaRugsėjo 19 dieną 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centro didžiojoje salėje vyks nuotaikingas ir žavus vokalinės muzikos koncertas.

Už ilgametę meilę ir lojalumą Pamario krašto klausytojams, Šilutės visuomenei ir miesto svečiams padėkos koncertą dovanos operos legenda, vokalo muzikos virtuozas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, maestro Virgilijus NOREIKA (tenoras).

Padėkos koncertų ciklas „Virgilijus Noreika. Mano Lietuva“, skirtas visiems ir kiekvienam.

Legendinio tenoro Kipro Petrausko mokinys, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius, Lietuvos operos grandas V.Noreika jau penktą dešimtmetį užima pirmaujančią poziciją lietuvių operinėje muzikoje kaip unikalaus, nepaprasto grožio tembro tenoras, koncertuojantis su Lietuvos ir užsienio šalių orkestrais.

Maestro gastroliavo Bulgarijoje, Rumunijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Italijoje, Danijoje, Suomijoje, Švedijoje, JAV, Kanadoje, Čilėje, Peru, Argentinoje, Venesueloje, Japonijoje ir kt. V.Noreika, per daugiau nei penkis dešimtmečius besitęsiančią solisto karjerą, surengė daugiau kaip 1000 solinių koncertų – rečitalių!

„Kol dar balsas skamba ir sveikata leidžia, tol dainuosiu publikai. Jaučiu, kad mano atliekamos estradinės dainos, romansai, arijos iš populiarių operų ir operečių dar žmonėms reikalingos, o ir man pačiam tie koncertai, bendravimas su publika suteikia žvalumo, energijos bei gyvenimo ir kūrybos džiaugsmo“, – viename iš interviu pasakojo V.Noreika.

Drauge su maestro V.Noreika koncerte dainuos gerai publikai pažįstami, koncertuojantys bei dalyvaujantys įvairiuose muzikiniuose projektuose Lietuvoje ir užsienyje operos solistai – tarptautinių konkursų laureatai Gintarė Skerytė (sopranas) ir maestro dainavimo klasės absolventas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas Dainius Puišys (baritonas).

Solistams akompanuos laikinosios sostinės laikų „Metropolio“ instrumentinis trio: ilgametis maestro V.Noreikos koncertmeisteris, džiazo pianistas Povilas Jaraminas, gitaros virtuozas ir pedagogas Artūras Chalikovas, vienas perspektyviausių Lietuvos jaunosios kartos kontrabosininkų Donatas Bagurskas.

Koncerto programoje dalyvaus ir savo profesinį meistriškumą demonstruos tarptautinės klasės sportinių šokių šokėjai, įvairių televizijos projektų („Šokių dešimtukas“, „Šok su manimi“, „Kviečiu šokti“) dalyviai ir nugalėtojai Katerina Voropaj ir Vadimas Šuško.

Koncerto vedėjas – žinomas muzikologas, publicistas, populiarių knygų „Pavėsinėje su Richardu Wagneriu“, „Kupė su Johanu Štrausu“, „Noveletės“ ir kt. autorius, radijo ir televizijos laidų vedėjas, Lietuvos vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas Viktoras Gerulaitis įpins ir žodžio meną. Žaismingos iškalbos nestokojantis konferansje klausytojus lydės emocingais retro muzikos takais…

Spalvingoje ir intriguojančioje atlikėjais, jų pasirinktu stiliumi bei repertuaru rugsėjo 19 d. koncerto auksinių šlagerių programoje „Atsiliepki tu manoj dainoj“ klausytojai išgirs ne kamerinius vokalinius opusus ar operų arijas, kas būtų įprasta pripažintiems bel canto meistrams ir publikai – o tango, fokstrotus, valsus, neapolietiškas dainas, šlageriais tapusias miuziklų, kino filmų bei populiarių lietuvių kompozitorių – estrados klasikų M.Vaitkevičiaus, B.Gorbulskio, R.Racevičiaus, A.Raudonikio, M.Tamošiūno, T.Makačino, J.Cechanovičiaus, A.Kulikausko, T.Leiburo, J.Kalco ir kitų lengvąsias melodijas, duetus, trio, dainų popuri, išvys klasikinius ir Lotynų Amerikos sportinius šokius.

Tikra muzikos gurmanų puota! Tad susitikime joje rugsėjo 19 dieną 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre  bei jaukiai praleiskime rudens vakarą!